котопёс• 10 января 2025

Як до цього ставитися?

Воджу дитину на розвиваючі заняття,звісно платні
І вже не вперше помічаю,що якщо раніше прийти то в кабінеті тихо ,а один раз двері були відкриті було видно ,що займається чимось своїм спеціаліст ,а дитина тихо сидить на стелю дивиться,мені таке не ок
А чоловік каже ,ну всі халявлять і я на своїй роботі теж буває,він каже ,що не потрібно робити ніяких зауважень та конфлікту

Моя ж думка , якщо людині фізично чи морально важко відпрацювати із дитиною за 50 хвилин ті гроші то можна ж не займаєтися тим, інакше який сенс в тих заняттях
Голова колгоспу• 10 января 2025
Так а що вони роблять на заняттях?
So_so• 10 января 2025
В конфликте точно нет смысла, педагог лучше работать не станет.
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляSo_so
Та чоловік навіть проти того,щоб я зауваження зробила ,бо вважає це конфліктом
Сиренькая• 10 января 2025
Такой преподаватель. Деньги важнее. Мне попадался , что говорил не единожды - если не интересно, можно закончить занятия. Но этот человек живёт своим делом , а не из-за денег
So_so• 10 января 2025
Ответ длякотопёс
Сходите на пробное занятие в другое место
Викликаю на дебати• 10 января 2025
Так результат є чи відсутній? Хто ж зна які там завдання дають. Якщо вчать вчитись, то я б ще доплатила. А коли для ’всі водять і я буду’, то не треба і задарма.
Ви результат бачите ? Чи треба танці з бубнами
Видящие_помогите• 10 января 2025
Навіщо конфліктувати? Просто знайдіть іншого спеціаліста.
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Дитина не скаже,бо аутист
Не говорить
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Це поруч із будинком просто ,а везти кудись дитину далеко щей той квест
from Ukraine• 10 января 2025
Ответ длякотопёс
Я би змінила вчителя
from Ukraine• 10 января 2025
Ответ длякотопёс
Дитина не скаже,бо аутист
Не говорить
Тоді дайте зрозуміти спеціалісту що ви сидите під кабінетом

Я так ходили з дитиною на плавання я і сама плавала і дивилась чим займається тренер і дитина
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляfrom Ukraine

Там закрито , очікування в загальному коридорі
from Ukraine• 10 января 2025
Ответ длякотопёс
Ну а в коридорі зрозуміло займаються чи сидять?

Може дитина всеж втомилася? І спеціаліст дав їй відпочити ?
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляfrom Ukraine

Ні
ВсеПроВсехЗнаю• 10 января 2025
Повісьте на дитину боді камеру. Або дайте телефон, на який ви заздалегідь подзвоните, щоб слухати
Брехушечка• 10 января 2025
Тоді спитайте ввічливо чому така тиша? Чим саме ви з ним займаєтесь? І побачите по реакції
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
В дитини немає телефону ще
ВсеПроВсехЗнаю• 10 января 2025
Ответ длякотопёс
В дитини немає телефону ще
Тоді купіть смарт годинник, на нього можна дзвонити і слухати, що відбувається навколо.
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Годинник він носити не буде
ВсеПроВсехЗнаю• 10 января 2025
Якщо вчитель просто відбуває, то все одно вам правди не скаже. Запитувати, щось говорити немає сенсу. Якщо вам щось здається, то це не здається
ВсеПроВсехЗнаю• 10 января 2025
Ответ длякотопёс
Годинник він носити не буде
Можна в рюкзак покласти. Чи в пенал
ВсеПроВсехЗнаю• 10 января 2025
Прийдіть в середині заняття, послухайте під дверима, на другий день під кінець заняття і послухайте. Ви маєте право перевірити
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так закрито в них
ВсеПроВсехЗнаю• 10 января 2025
Ответ длякотопёс
Так закрито в них
Не може такого бути. Ви ж дитину приводите туди, відкрито?
Якщо вони замикають на ключ після початку занять, то я б туди дитину не пустила. Мама має мати доступ до дитини в любий час. Ви ж не в кабінеті будете сидіти.
Водила малу на заняття в школу, то теж не пускали типу, але кому треба, той іде незважаючи ні на що
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так вони закривають ,а потім відкривають ,щоб батьки забрали
Викликаю на дебати• 10 января 2025
Він один займається? Саме цей педагог може з дитиною спектру займатися? Чому не цікавитись заняттям? Важлива робота і мами.
ВсеПроВсехЗнаю• 10 января 2025
Ответ длякотопёс
Це проти правил пожежної безпеки. Я б не водила туди.
А закривають мабуть, щоб діти не вийшли поки викладачі страшно зайняті телефоном.
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну от потрібно їм про це сказати ,але з іншого боку може закривають,щоб ніхто із вулиці невідомий не зайшов
автор котопёс • 10 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Бо ми платимо гроші саме за те,щоб із ними займались спеціалісти ,якщо батьки будуть займатися в присутності іншої людини ,то який сенс тоді за це платити?
До того ж ми на роботі із чоловіком в цей час.
Викликаю на дебати• 10 января 2025
Ответ длякотопёс
Ви перекручуєте. Тепер все зрозуміло