Шукаю стакан• 10 января 2025

Якби для учнів старшої школи ввели тестування на алкоголь\нікотин\наркотики

Ви б дали дозвіл на такі тестування?

Так щоб діти знали, що у випадковий день може відбутися тестування. В будь-який день їх можуть перевірити на алкоголь-наркотики-нікотин.

Мені здається, що це б тримало в напрузі підлітків і трошки рятувало від підліткового алкоголізму. Тільки от чи був би дозвіл від батьків...

Навіяно тим, що бачу в соцмережах сучасних підлітків. Всі поголовно в курилками-парилками, алконенергетиками, міцним алкоголем..
Результат:
вже голосів: 151
110 (72.85%) Дала б дозвіл на тестування
22 (14.57%) Була б категорично проти
11 (7.28%) Не впевнена
8 (5.3%) Інше
Сонячний зайчик• 10 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Яка школа, такі і діти. Таке роблять там, де можна таке робити
А как повлиять, если нельзя? Бить их? Выгонять из класса? Исключать из школы? Нельзя
Сонячний зайчик• 10 января 2025
Ответ дляМарічка
Звичайна державна школа. Тема була про те, як мама знайшла вейп у доньки. І багато хто писав, що діти з 11 років деякі курять ту гидоту
Да, у нас ребенок под опекой, курит с 11
автор Шукаю стакан • 10 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я б не пускала в такі табори.
Так табір ні до чого, це такі однокласники та оточення тут, вдома :( табір просто звичайний в Карпатах, думаю вони б там самі були в шоці, якби ця пляшка туди доїхала
Марічка• 10 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Це жахливо, але нічого ж не зробиш. Кажуть що потрібно знаходити для дитини авторитет, до якого б тягнулася дитина, копіювала його. Часто батьки/опікуни для дітей не авторитет. Орієнтуються на друзів, які теж можуть курити і тд. Дивилася якогось психолога, то він рекомендував знайти тренера для дитини, з яким дитина піде на контакт, подружиться. Якось так
Марічка• 10 января 2025
Ответ дляШукаю стакан
В 5 класі діти їздили в Карпати, закордон на екскурсію. Моя не їздила. То казала, що після поїздок однокласники вихваляються, що вони купували алкоголь, типу такі круті, сумніваюсь, що хтось пив, але сам факт. Це рахується круто. Я навіть бачила у них в групі фото, де вони позують з пляшкою алкоголю, типу п´ють
Сонячний зайчик• 10 января 2025
Ответ дляМарічка
Этого должен хотеть сам ребенок. Потому что когда ты предлагаешь ему разные кружки - и бокс, и баскетбол, и футбол, и бассейн, и шахматы, и шашки и т.п., а он на все отвечает «не хочу», «я не буду ходить», то выбор невелик
Марічка• 10 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Моя теж нікуди не хоче. І це змалку. Зовсім їй там не цікаво. Силувати ж не будеш. От зараз каже, що літом піде на танці. Я тільки за. Але ми це уже проходили. Приходить час Х і вона каже, все, уже не хочу
Молчалка• 10 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Моя подруга была в Польше с сыном, то она сказала, что за курение в школе дело завели, она вынуждена была уезжать из Польши, потому что боялась, что ребенка отберут
Дочка вчитися в технікумі в Польщі. Прийшла я туди щоб зустрітись з класним керівником і поки чекала думала задихнусь. Двері в клас були біля дівчачого туалету, там такий штин стояв як хтось відчиняв двері, що дихати неможливо було. Жодної справи на тих дітей не заводять, лише пункти знімають і відбирають сигарети чи прилади для куріння. Тому не вірю в історію вашої подруги. Щось інше та дитина мусила вчудити.
Сонячний зайчик• 10 января 2025
Ответ дляМолчалка
Сказала именно так. Пропускал занятия и курил в школе
Но я документов не видела, утверждать не стану. Может не все говорит
Молчалка• 10 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Справу завели за пропуск занять. З цим в Польщі дуже суворо і дійсно можуть забрати дитину. За куріння не забирають.
Медсестричка• 10 января 2025
Ответ дляШукаю стакан
Я теж не п´ю, ніколи на святах у нас немає алкоголю. Багато з донькою спілкуємося про алкоголь і в розмовах зі мною вона фукає, бекає і зневажає однолітків, які п´ють. А потім я в її речах приготованих в табір знаходжу пляшку віскаря. І відчуваю себе тотально зрадженою. В своїх поясненнях донька каже, що всі її друзі давно п´ють і вона єдина хто ніколи не пробував. Мова про 14-річних дітей якщо що.
Момент коли я зрозуміла, що на рівні виховання будь-які методи все-рівно можуть давати збій. Кручу в голові чому немає якихось глобальніших речей, які б залякували дітей і відтерміновували початок вживання алкоголю хоча б до часів коли більш-менш дозріють структури мозку.
Це все так складно і непередбачувано, бо вплив соціуму має вагоме значення. Син виріс, не пив, не палив, спорт-навчання, але прям категоричний до людей які палять і вживають алкоголь, всі мої розповіді про те, що людина, яка п´є гарне вино чи що інше, не бухає до свинячого стану, не являється об´єктом для зневажань -не мають сенсу.
Є молодша 13-ти років, отут я дуже хвилююсь, бо вже була ’попалена’ на пробі вейпу з подругою, коли тато подруги залишив доступному місці ’свій гаджет’. Про віскарь в 14-ть я навіть не уявляю свої дії, при всій свої доброті, мабуть були б контрміри, домашній арешт і заборона на компанію, в якій такі ’розваги’.
До слова в сім´ї ніхто не палить, спиртне відстунє взагалі і ніхто не вживає.
Медсестричка• 10 января 2025
Ответ дляМарічка
Знайома розповідала, як син з однокласниками поїхали в табір, діти у 8 чи 9 му класі, пила більшість, блювали теж, ця розповідь мене вжахнула, бо добре все, що закінчується добре.
Все до блиску• 10 января 2025
Мій в 16 кинув палити. А я вже змирилась, що він курить, вже і при мені курив под. Сам вирішив і сам кинув
Эт вернячОк• 10 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
І паління. Хай би пару разів штрафонули за це в школі вчителів, от би і приклад був
У вас вчителі курять і бухають прямо в школі?
Аноним ФЕЯ• 10 января 2025
Ні. Своїх дітей за потреби перевірю сама. Школа нехай займається своїми прямими обов’язками- навчанню дітей. Всі медичні маніпуляції виключно з моєю присутністю , згодою і у медичному закладі
-Ань-• 10 января 2025
Ответ дляАnnеt
это да. у дочери учителя курят при детях около школы.
А батьки не спроможні поліцію викликати? Чи всім нормально?
Є закон, в якому перераховані місця, в яких заборонено курити.
Заборонено курити у приміщеннях та на території навчальних закладів:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2899-15#Text
’Забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів:
1) у ліфтах і таксофонах;
2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;
3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;
4) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;
5) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
6) у приміщеннях об’єктів культурного призначення;
7) у приміщеннях органів державної влади, інших державних установ, органів місцевого самоврядування;
8) у приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності;
9) у приміщеннях готелів та аналогічних засобів розміщення громадян;
10) у приміщеннях гуртожитків;
11) на дитячих майданчиках;
12) у місцях загального користування житлових будинків;
13) у підземних переходах;
14) у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів, у тому числі в таксі;
15) на вокзалах та станціях;
16) на зупинках громадського транспорту.’
-Ань-• 10 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ми часто таке бачимо. Одне чудо йшло перед нами і палило. Одні стоять прям біля дверей, все воняє. Я реально скоро псіхону і буду поліцію викликати
Вам в допомогу закон України ’Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров´я населення’:
1) у ліфтах і таксофонах;
10) у приміщеннях гуртожитків;
11) на дитячих майданчиках;
13) у підземних переходах;
15) на вокзалах та станціях;
Жертва интернета• 10 января 2025
Ответ дляАnnеt
и учителей тогда, пожалуйста, тоже. и на вшей тоже всех.
100%

И только так!
Мама Никитки-2• 10 января 2025
Ответ дляМарічка
Читала тут, що навіть не виходячи в коридор, прямо в класі курять
Це виключно в Ледіхівській школі 🤣
Mrs.Sexuality• 10 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Этим лучше уже с 5-6 лет заниматься и чтобы спорт 90% свободного времени забирал.
Попихтю та й годі• 10 января 2025
Якщо брати кров, то ні. Такі маніпуляцію не дозволяю аби як проводити. А в доньці упевнена
Леплю из пластилина• 10 января 2025
Ответ дляМолчалка
В Киеве в школьных туалетах тоже самое ,вейпят ,курят
И это лицей
Невісточка ж• 10 января 2025
Ответ дляМарічка
Вейпи? Так і поліція шкільна не штрафане