Шукаю стакан• 10 января в 00:12
Якби для учнів старшої школи ввели тестування на алкоголь\нікотин\наркотики
Ви б дали дозвіл на такі тестування?
Так щоб діти знали, що у випадковий день може відбутися тестування. В будь-який день їх можуть перевірити на алкоголь-наркотики-нікотин.
Мені здається, що це б тримало в напрузі підлітків і трошки рятувало від підліткового алкоголізму. Тільки от чи був би дозвіл від батьків...
Навіяно тим, що бачу в соцмережах сучасних підлітків. Всі поголовно в курилками-парилками, алконенергетиками, міцним алкоголем..
Результат:
вже голосів:
110 (72.85%)
Дала б дозвіл на тестування
22 (14.57%)
Була б категорично проти
11 (7.28%)
Не впевнена
8 (5.3%)
Інше
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:14
Я б дала, бо у нас в сім´ї не прийнято пити і я максимально показую дитині радощі життя, а не оце все наркотичне. Вона сама уникає такого спілкування в школі, хоча деякі там починають і вчителі це за норму сприймають.
Треба починати з себе, з родини, оточення, традицій
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:15
Ответ дляАnnеt
и учителей тогда, пожалуйста, тоже. и на вшей тоже всех.
І паління. Хай би пару разів штрафонули за це в школі вчителів, от би і приклад був
Сонячний зайчик• 10 января в 00:16
Я бы дала разрешение, но кто вам скал, что они соглашались бы проходить эти тесты?
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:16
Ответ дляАnnеt
это да. у дочери учителя курят при детях около школы.
Ми часто таке бачимо. Одне чудо йшло перед нами і палило. Одні стоять прям біля дверей, все воняє. Я реально скоро псіхону і буду поліцію викликати
Сонячний зайчик• 10 января в 00:17
Ответ дляМояХатаЗкраю
Штрафонуть учителей за курящих учеников? 😂
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:17
Ответ дляСонячний зайчик
Спочатку за них самих палящих на території школи. А потім вже батьків за дітей
Лгин• 10 января в 00:17
Согласие бы дала. Но что потом? Есть разница в 11 лет рассказывать за дудки и в 17 лет. Хотя как по мне, то до жопы то все. Наши дети - то, что мы заслужили. Кто какие вложил понятия.
Сонячний зайчик• 10 января в 00:18
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не видела у нас ни разу. Только дети курят
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:18
Ответ дляСонячний зайчик
Чому діти спокійно це роблять на території?
Марічка• 10 января в 00:18
Тут треба не тільки тестування придумати, а й наслідки, якщо попав. Тоді можливо це стримувало б деяких, але точно не всіх
Шукаю стакан
• 10 января в 00:19
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я теж не п´ю, ніколи на святах у нас немає алкоголю. Багато з донькою спілкуємося про алкоголь і в розмовах зі мною вона фукає, бекає і зневажає однолітків, які п´ють. А потім я в її речах приготованих в табір знаходжу пляшку віскаря. І відчуваю себе тотально зрадженою. В своїх поясненнях донька каже, що всі її друзі давно п´ють і вона єдина хто ніколи не пробував. Мова про 14-річних дітей якщо що.
Момент коли я зрозуміла, що на рівні виховання будь-які методи все-рівно можуть давати збій. Кручу в голові чому немає якихось глобальніших речей, які б залякували дітей і відтерміновували початок вживання алкоголю хоча б до часів коли більш-менш дозріють структури мозку.
Марічка• 10 января в 00:21
Ответ дляАnnеt
и в самой школе тоже.
Читала тут, що навіть не виходячи в коридор, прямо в класі курять
Сонячний зайчик• 10 января в 00:21
Ответ дляМояХатаЗкраю
Потому что на них управы нет. Родители уже давно махнули рукой, у учителей нет никаких рычагов давления. Вызывают ювенальную полицию, проводятся беседы (на которые ходят единицы) и все 🤷🏻♀️
Мы же не в Польше, где за курение в школе могут по голове настучать
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:21
Ответ дляШукаю стакан
14 років пляшка віскаря? Де вона її взяла? І що це за табір такий?
Марічка• 10 января в 00:22
Ответ дляСонячний зайчик
Доречі, що роблять в Польщі куриво?
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:22
Ответ дляСонячний зайчик
В Польщі на зупинці дві малі дівки на нас курили, там діти неадекватні
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:23
Ответ дляМарічка
Що це за бидло школа
Сонячний зайчик• 10 января в 00:23
Ответ дляМарічка
Доречі, що роблять в Польщі куриво?
Моя подруга была в Польше с сыном, то она сказала, что за курение в школе дело завели, она вынуждена была уезжать из Польши, потому что боялась, что ребенка отберут
Шукаю стакан
• 10 января в 00:23
Ответ дляМояХатаЗкраю
Допомогли купити однокласники, у яких є старші друзі. Не просто пляшка, а 0,7. Вона навіть не усвідомлювала які наслідки можуть бути. Я вже тиждень в депресії
Сонячний зайчик• 10 января в 00:23
Ответ дляМарічка
Да, тоже такое есть
Сонячний зайчик• 10 января в 00:24
Ответ дляМояХатаЗкраю
Що це за бидло школа
То быдло-дети, а не школа
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:24
Ответ дляШукаю стакан
Я б не пускала в такі табори.
МояХатаЗкраю• 10 января в 00:24
Ответ дляСонячний зайчик
То быдло-дети, а не школа
Яка школа, такі і діти. Таке роблять там, де можна таке робити
Марічка• 10 января в 00:24
Ответ дляМояХатаЗкраю
Що це за бидло школа
Звичайна державна школа. Тема була про те, як мама знайшла вейп у доньки. І багато хто писав, що діти з 11 років деякі курять ту гидоту
Марічка• 10 января в 00:25
Ответ дляСонячний зайчик
Ого. Думаю вона перегнула