Зараз все скажу• 10 января в 10:30
Ну хто там казав про курси, що всім
роздають направо- наліво курси B2, C1. Казала, що припиняться, але мені так яро тут доказували, що ні. І ось посипалися відмови, навіть люди, які отримали дозвіл і почали відвідувати, зараз масово отримують відмови і повідомлення про припинення.
До B1, а далі ні.
Це я про Німеччину.
До B1, а далі ні.
Це я про Німеччину.
ГендиреХтор• 10 января в 10:34
А вам курсы нужны для знаний или корочки ?
Просто сколько здесь писали, знаний там не дают.
Говорю відверто• 10 января в 10:35
Ответ дляЗараз все скажу
Ага.
Якщо почали відвідувати, то курси оплачені і ніхто не буде припиняти навчання.
Зараз все скажу
• 10 января в 10:35
Ответ дляГендиреХтор
Курси дають знання, тим,хто хоче їх отримати. Але мені курси не потрібні.
Зараз все скажу
• 10 января в 10:36
Ответ дляГоворю відверто
В усіх групах люди пишуть, що отримали листи про припинення, навіть ті, які почали відвідувати.
ГендиреХтор• 10 января в 10:37
Ответ дляЗараз все скажу
Писали, что объясняется немецкий на немецком. В итоге ничего не понятно, домашних заданий много, толку нет
Говорю відверто• 10 января в 10:38
Ответ дляЗараз все скажу
Дайте посилання хоча б на одну таку групу. Ніде не читала подібного
Зате на порадниці чого тільки не прочитаєш 😂
Зараз все скажу
• 10 января в 10:39
Ответ дляГендиреХтор
Ясно, що німецькою, а якою мають пояснювати, китайською.
Зараз все скажу
• 10 января в 10:39
Ответ дляГоворю відверто
Зайдіть у Закони Німеччини на фейсбук або у українські вчителі Німеччини
ГендиреХтор• 10 января в 10:40
Ответ дляЗараз все скажу
На русском или украинском.
А как можно с ноля понимать иностранный язык объясняемый на том же иностранном.
Зараз все скажу
• 10 января в 10:41
Ответ дляГендиреХтор
На русском или украинском.
І де вам в Німеччині наберуть тих, хто пояснює українською чи російською, і чому мають пояснювати укр. чи рос, якщо в групі турки, араби, до прикладу?
Зараз все скажу
• 10 января в 10:45
Ответ дляЛялька в колисці
У вівторок отримала направлення на В2
І записалися вже на курс?
Лялька в колисці• 10 января в 10:46
Ответ дляЗараз все скажу
І записалися вже на курс?
Так, вчора. Але відповідь-підтвердження нададуть у середині лютого, групу набирають на березень
Зараз все скажу
• 10 января в 10:48
Ответ дляЛялька в колисці
Від Bamf отримали, тобто він вам погоджується оплачувати?
Лялька в колисці• 10 января в 10:50
Ответ дляЗараз все скажу
Від джобцентра
Так, мені погодили оплату
Мій бератор пояснив так: зрізали кількість місць на навчання за рівнем В2, тому зараз будуть надавати направлення, але чекати прийдеться довго. Бо якщо раніше, припустимо, у одній школі було 6 груп на рік, то тепер буде 2. Звісно, на рівні ДЦ також будуть відсіювати, кого можливо.
Так, мені погодили оплату
Зараз все скажу
• 10 января в 10:52
Ответ дляГоворю відверто
Просто каралева• 10 января в 10:53
Вивчила до В2, все давали. Ходять плітки, що перестали давати повтори. Я особисто знаю тільки одну людину, якій повтор В1 не дали,бо перші три спроби мимо... І це досить освічена людина з вищою освітою. Ну а скільки повинні були давати?
Просто каралева• 10 января в 10:57
Ответ дляГендиреХтор
На русском или украинском.
Так пояснюють простими дуже словами. Все можна зрозуміти. А якщо ще й хоч трохи зусиль докласти то взагалі нормально.
І ці сертифікати після інтеграційний курсів взагалі не відображають справжній рівень знань, це просто папірці. Після В1 інтеграційних далеко не кожен хоч би А2 складе у тому ж Гете.
Лялька в колисці• 10 января в 10:57
Ответ дляПросто каралева
Так, курс повтора відмінили. Це вже не чутки
Моїм одногрупникам відмовили у грудні, а ось тим, хто подавався на повтор напочатку листопада, надали. Різниця буквально місяць.
Зараз все скажу
• 10 января в 10:57
Ответ дляПросто каралева
Це правда, адле ж все одно знання дають.
Лялька в колисці• 10 января в 10:59
Ответ дляПросто каралева
Багато залежить від вчителя.
І ми, наприклад, вчилися на програмі інституту Гете. Але ми не встигли дійти В1 книгу, буду сама вчити, поки є час до наступного курсу
Просто каралева• 10 января в 11:00
Ответ дляЛялька в колисці
Напряму в BAMF нехай спробують. Тим більше початок року і фінансування є.
Мені у вайтербілдунзі в грудні відмовили, але бератор сказав в січні знову податися. От зранку була в нього, дають, якщо пройду психологічний іспит. Сама ще не знаю що воно, тільки повернулася з ДЦ.
Танцепесенная• 10 января в 11:02
Ответ дляЛялька в колисці
Ну відмінили і чим їм це загрожує?Виплати ж не знімуть
Просто каралева• 10 января в 11:02
Ответ дляЛялька в колисці
У вівторок отримала направлення на В2
Беруф?
Просто каралева• 10 января в 11:04
Ответ дляТанцепесенная
Можуть зменшувати, якщо будуть відмовлятися від роботи. А яка робота з А1-А2 всі ми розуміємо...
Лялька в колисці• 10 января в 11:05
Ответ дляПросто каралева
Я знаю, що з В2 так працює. Якщо за свій кошт навчаєшся і здаєш успішно, то можеш отримати 50% компенсації від Бамф, може з повтором також спрацьовує.
Мені це не потрібно, але сподіваюся, що знайдуть вихід
Просто каралева• 10 января в 11:05
Ответ дляЛялька в колисці
Так
Така нудятина той Беруф. Я дуже старалася, щоб здати з першого разу, бо другий раз це слухати я ну дуууже не хотіла.