Зараз все скажу• 10 января 2025

Ну хто там казав про курси, що всім

роздають направо- наліво курси B2, C1. Казала, що припиняться, але мені так яро тут доказували, що ні. І ось посипалися відмови, навіть люди, які отримали дозвіл і почали відвідувати, зараз масово отримують відмови і повідомлення про припинення.
До B1, а далі ні.
Це я про Німеччину.
АБВГДейка• 10 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Да скільки ж можна їм тягти цих трутнів. Що ж дивного?
Тянуть они трутней со всего мира. Такая судьба Германии, за все их грехи
Просто каралева• 10 января 2025
Ответ дляАБВГДейка
Мне не дали на б2. Дают тем у кого хорошее высшее образование, нужное Германии, или если обычное ,а ты пришёл на работу устраиваться и тебе сказали, что нужен б2 и тогда да
В мене найнепотрібніша вища освіта. Юридична. Тобто в Німеччині фактично з нуля треба було б вчитися. Диплом навіть не подавала на визнання, не бачу сенсу.
В2 отримала, здала, вже й забуду скоро.
АБВГДейка• 10 января 2025
Ответ дляПросто каралева
В2 отримала, здала, вже й забуду скоро.
Ну в любом случае у вас высшее и норм, мне не дали. А например есть люди у которых высшее и кто вообще по профессии не работал в Украине и не учился толком в Украине, деньги только носил, и им дают многим. Для немцев главное бумажки, они же не знают, как некоторые то образование получают и потом не работают по профессии ни дня
Лялька в колисці• 10 января 2025
Ответ дляАБВГДейка
Мы прошли пол книги б1.1 и потом экзамен был. Ну и какой это б1
Окрім курсів є самонавчання 🤗
Але так, сильного В1 після інтеграційного курсу без самонавчання не буде
АБВГДейка• 10 января 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Окрім курсів є самонавчання 🤗
Я знаю. Я просто сказала, что мы даже не закончили б1.1,не говоря уже про б1 полноценный. На самом деле б1 настоящий не такой и плохой уровень языка, это уже средние знания. Но конечно только после таких курсов будет дай бог настоящий А2
Света С Приветом• 10 января 2025
Ответ дляГендиреХтор
На русском или украинском.
А как можно с ноля понимать иностранный язык объясняемый на том же иностранном.
Тоже не понимаю, как можно понимать, если словарного запаса 0, да даже с минимальным словарным запасом это невозможно понять. Лютая дичь
Света С Приветом• 10 января 2025
Ответ дляПросто каралева
Так пояснюють простими дуже словами. Все можна зрозуміти. А якщо ще й хоч трохи зусиль докласти то взагалі нормально.
І ці сертифікати після інтеграційний курсів взагалі не відображають справжній рівень знань, це просто папірці. Після В1 інтеграційних далеко не кожен хоч би А2 складе у тому ж Гете.
Тогда какой смысл с этих курсов на B1, B2, C1 если люди по факту даже на А2 не знают язык и не способны свободно общаться? Это какой-то абсурд и тупость. Бессмысленные бумаги, потраченное время впустую, знаний ноль
Просто каралева• 10 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Ви пробували? Я і ще купа людей осилили. З нуля вчила на інтеграційних курсах німецьку німецькою .
Якщо нічого не робити,а лише казати ’це неможливо’ то і результат відповідний. І повтори перестають давати, бо скільки ж ще?
Света С Приветом• 10 января 2025
Ответ дляПросто каралева
Я учу другой язык, но самостоятельно на сайте и там есть перевод на русский. Когда преподаватель мне просто лепечет на иностранном языке поток слов и что-то объясняет на иностранном, без перевода я ничего не понимаю. И уверена, что в обычной жизни вы свободно не общаетесь, но на советчице все здесь дофига умные, с бумажками B1, а по факту знаний ноль. Но можете похвастаться, где ж еще, как не на форуме))
Просто каралева• 10 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Ну вам видніше, звичайно.
П.с. хто успішно і з першого разу здав іспити, самостійно вчив не менше часу, ніж на курсах.
Те, що конкретно ви не розумієте, ще не значить, що методика не працює.
АБВГДейка• 10 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Это правда сложно. У нас тоже было так. Потом привыкла.
АБВГДейка• 10 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Факт
Лагшмивара• 10 января 2025
Ответ дляАБВГДейка
Ну як за гріхи, то ладно. Хай платять
АБВГДейка• 10 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Ну як за гріхи, то ладно. Хай платять
Да. Пусть платят. За все приходит расплата рано или поздно
Лялька в колисці• 10 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Вільно спілкуватися з рівнем А2?
Вільно спілкуватися можна з твердим В2, ніяк не А2, навіть з твердим В1 вільного спілкування не буде. А на це потрібен час.
Просто спілкуватися можна, звичайно, через без та ме, і з А2. Але не плутайте пасивний запас слів і активний. У людини можуть бути сильні знання з граматики, розуміння на слух та читання, а ось розмовна мова - це про інше.
автор Зараз все скажу • 10 января 2025
Ответ дляПросто каралева
Ну давайте чесно. Скоро три роки як почали надавати захист і, відповідно, курси.
Наприклад, моє місто закрите на прийом ще з літа 2022 року. Значить нових людей майже немає (майже, бо виключення таки є і дехто зміг тут залишитися).
Питання: хто наразі тут потребує інтеграційні курси? Хто морозився як тільки міг, щоб їх не відвідувати і не вчитися.
Якось так.
Ми говоримо про рівень B2, C1.
Просто каралева• 10 января 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ми говоримо про рівень B2, C1.
С1 і не роздавали ніколи направо і наліво.
автор Зараз все скажу • 10 января 2025
Ответ дляПросто каралева
Тут так писали недавно багато хто
Не зви чайна• 11 января 2025
Здавала В1 15 листопада. Всі з групи, хто не здав В1, отримали відмови. Одному хлопцю до В1 не вистачило 0,5 балів шпрехен, він водій електровозів, хоче працювати по спеціальності, але також відмова. Моїм подругам через місяць здавати екзамен, зараз на курсах почали активно готуватися, але бератор примушує ходити по вакансіям, просять надати можливість підготуватися та здати екзамен, не дозволяє, каже робота важливіша. До екзамену рівно місяць.
Не зви чайна• 11 января 2025
Ответ дляПросто каралева
Особисто моя думка: неправильний підхід до організації. Дозвіл дають зразу на весь курс, і люди, яким не дається навчання сидять до самого його кінця. І їм без толку і тим, хто встигає опановувати програму вони заважають. Краще б іспити були на кожному рівні: А1 здав - переходиш на А2, не здав - повертаєшся назад. І т.д.
Моя думка, краще б давали всім повноцінний А2, і акцентували б на вивченні А2, а не ’галопом по Європам’ всі три книги, і одиниці після курсів мають дійсно рівень В1. Я сертифікат В1 отримала, але свій рівень оцінюю як слабкий А2. То навіщо мені цей сертифікат ’для галочки’, краще б мені повноцінно А2 курс виклали, треба вже роботу шукати, а я ледве три слова зв´язати можу після цих курсів.
Не зви чайна• 11 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Нещодавно читала статистику, якщо з Німеччини прибрати всіх ауслендерів, німців на робочих місцях залишиться тільки 42%. Німці знають що роблять, вони добре вміють рахувати.
Просто каралева• 11 января 2025
Ответ дляНе зви чайна
Ви ще почитайте скільки дітей в німецьких сім´ях, будете здивовані.
Леся Українка• 11 января 2025
Ответ дляГоворю відверто
Дайте посилання хоча б на одну таку групу. Ніде не читала подібного
Зате на порадниці чого тільки не прочитаєш 😂
То якщо ви отримали дозвіл на курси а вони не почались у 2024, то той дозвіл вже не дійсний.