Щедрик• 10 января 2025
Не пожалели что завели крысу?
Очень хочу, привязываюсь.. не пожалею ли? Переживу потерю?
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЧаюри
А вони у Вас кастровані були чи ні?
Ні. І по віку були різні комбінації. Але бійки були тільки перший день, і то такі, багато крику, мало діла.
Завжди краще працювало ’стрес-підселення’, всіх в одну переноску і піти гуляти з нею на годинку. Разом пережити горе в переносці дуже об´єднує
Распутница• 10 января 2025
Ответ дляЧаюри
Так, я навіть по своїй бачу, хоч вона і на вільному вигулі, крім сну, весь час зі мною, але... викушує мені манікюри, а їй шубку ніхто не повикушує.
А ще вони люблять укриватися один одним під час сну :)))
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляРаспутница
Ой вони дуже мило сплять разом. Такий один пельмень виходить, не ясно де чиї хвости і лапки))
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ой пишу про них, дуже скучаю. Донька теж іноді каже, ну, може ще парочку... Але у мене після смерті останніх ну так важко було... Поки радуємось лінивому свинтусу.
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЧаюри
Щури це любов) І як можна не полюбити, як воно таке чарівне.
Яка плюшечка.
Знайшла одних з наших хлопчиків, колись вже показувала
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЧаюри
У Вас величенькі, я важила свою, триста грамів, дрібна. Чоловік розповідав, у них на роботі пацюки водилися, то взагалі розміром з кошеня.
Пацани були по 450-550 грам, ці давчатка десь +/-400.
А колись були дві дівчинки теж, то такі манюнька і тендітні. Але самі нахальнючі, скрізь їм треба було)
Вони всі милі.
Ці наші останні дві були дві протилежності. Одна все тягає в будиночок і складає, а інша через інший вихід те барахло викидає. І така робота на весь день. Одна ховає, друга йде слідом і витягає все
Вони всі милі.
Ответ дляТелефон Рубика
Вони всі милі.
Я колись читала, що щури діляться за спеціалізацією на патрульних, завхозів і забула третя яка, моя завхоз. Все складає на ничку.
Щедрик
• 10 января 2025
Ответ дляТелефон Рубика
А чому не кастрували? Радять
Телефон Рубика• 10 января 2025
Ответ дляЩедрик
А чому не кастрували? Радять
Нам не радили, агресії у хлопців не було, тому не кастрували. Якби були агресивні, кусали один одного, то може б і зробили.
От на рахунок свинки я зараз думаю, бо він агресивний до інших свинок, хоч і дуже ласкавий до нас. Хотілось би йому друга, а з таким характером ми йому нікого не знайдемо. Але тут це неймовірно дорого (ми зараз не в Україні)