Дрібка щастя• 10 января в 15:40
Нерухомість в Києві у 2025 році буде дорожчати чи дешевшати?
Що думаєте?
Ms. Доброта• 10 января в 15:56
Новобудови, які зараз на етапі будівництва будуть дорожчати.
Інша нерухомість залишиться на тому ж рівні. Всі чекають-чекають, що вона буде дешевшою, але ціни стабільні. Кожний день така тема про падіння цін на житло.
Вишня на торті• 10 января в 16:06
ну как сказать недавно квартиру выставляли за 80 000 000
по итогу нет ни хозяев ни квартиры
так что все относительно
по итогу нет ни хозяев ни квартиры
так что все относительно
Пожарник• 10 января в 16:06
Купили однушку в новобудові в кінці листопада, на сьогодні ціна подібних квартир на 5-6 тис вища