Все возможно• 11 января 2025

Тут есть люди которые из города или пгт переехали в карпатские горы жить?

Или ваши знакомые,родственники. Как там живётся? Особенно отдаленные участки,на верховинах,где соседей мало и глушь?
#Пойду_кгадалке• 11 января 2025
Ответ дляПолюю на дрони
Так вы тоже будете рассказывать
Ну так, жити ж за щось треба буде в тій глуші.

Ладно ще там корівку самій доїти, ладно, то хоча б в принципі ще реалістичний сценарій, хоч і не такий казковий.
Але елементарні труси, прокладки, шампунь, а якщо щось зламалося, та навіть голки чи цвяхи, їх же теж треба звідкись брати, а якщо купувати, то гроші на них теж мають бути.
#Пойду_кгадалке• 11 января 2025
Ответ дляДюймовочка
Канализация а Марсе - это идея :) Хотя, а нафига она там? Водопровода ж нету
Читайте уважніше. )) І ні, я не виправляла пост, там зразу було ’колонізація’. Ви ж це слово знаєте, я надіюсь? Чи ні?
автор Все возможно • 11 января 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Для початку спробуйте хоча б кріп на підвіконні у себе виростити.
І той же хліб зараз вдома випікати.

Якщо справитеся - тоді маленький город десь візьміть недалеко, можете до когось попроситися його обробляти.
Вищий клас - поросятко доростити до свині на забій. І так, самій доведеться його забити і так далі.

І тільки після того, якщо ще не передумаєте, можете їхати в глухе село жити.
Вбити нікого не зможу( хочу вирощувати овечок наприклад. Когось просити стригти їх раз на скільки там місяців. Ну і таке,курочки,гусочки
Дюймовочка• 11 января 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Меня в Гугле забанили еще в третьем классе, так что букварь и таблица умножения - весь мой багаж знаний.
#Пойду_кгадалке• 11 января 2025
Ответ дляВсе возможно
А курочкам з гусочками шию скрутити здатні? Чи вони тільки для яєчок плануються, а потім з почестями хоронити? М´ясо їсти не плануєте взагалі?
Плекаю думи• 11 января 2025
Ответ дляВсе возможно
А пасти овечок хто буде?
БезникаяЯ• 11 января 2025
Ответ дляВсе возможно
Самим хлеб выпекать))выращивать еду ,животных
я не готова вести такой образ жизни
я - очень социальная
Полюю на дрони• 11 января 2025
Ответ дляВсе возможно
А курей хто вбивати буде?
Іллюха Перчик• 11 января 2025
Можна взяти з собою пару козочок і пару курочок і поїхати подалі від цієї прекрасної цивілізаців.Від війни,камер на кожному кроці від масок та прививок.Поїдеш зі мною?
Іллюха Перчик• 11 января 2025
Ответ дляПолюю на дрони
А курей хто вбивати буде?
Якщо буде потрібно буду рубати.
Іллюха Перчик• 11 января 2025
Ответ дляПлекаю думи
А пасти овечок хто буде?
Я
Іллюха Перчик• 11 января 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Будем їсти мясо я буду рубати курей.
Іллюха Перчик• 11 января 2025
Ответ дляВсе возможно
Нєфіг делать.
Козяка-маляка• 11 января 2025
Там ведмеді! Це не жарт!
Мост_Устал• 11 января 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
І той же хліб зараз вдома випікати.

Для хлеба есть хлебопечка.
Хома з пастою• 11 января 2025
Ответ дляМост_Устал
Для хлеба есть хлебопечка.
ага. в після першого буревію світла немає .. ,(так на тиждень. як мінімум,бо по горах бригада бігає ,,-куча дерев..і сугроби по шию.)
Мона_Лиса• 11 января 2025
Я хочу спробувати. Як на мене - просто треба мати комфортний будинок з усім необхідним та потужну автівку, яка вивезе по сніговим кучугурам та по болоту.
Щороку їжджу в Закарпаття в гори, то моя любов останні років п´ять.
Одяг та сумки• 30 января 2025
яезжу туда на отдых-лечение и первые недели две хочу купить там жилье. последние две вою без движа городского от сырости там посстоянной, от скуки- в супермаркетах даже более менее больших- выбор того что портиться- взять овощи- даже простая картошка - ужасный выбор...молчу за спортзал вообще. А аптеки? если найдешь зеленую аптеку то повезло...а нормальную аптеку то роскошь
Одяг та сумки• 30 января 2025
Ответ дляМона_Лиса
ага вивезе від Східниці до Тустані трассу проклали новісеньку як скло рівну - де та трасса за чотири роки- змило нахрен зі зливами. а там трасса була ляля ....нам пощастило за сутки виїхати
Одяг та сумки• 30 января 2025
Ответ дляВсе возможно
В ютубе смотрю видео-в основном довольны. Так счастливо рассказывают о проживании. И я хочу спокойствия и глуши))
а без світла посидіти? коли провода обірве усе затопить так з тиждень два - замете все снігом. Ви повинні взважити чи достатнь у вас фін можливості щоб платити за комфорт, за виклик ремонтників у жопу мира за 3йним тарифом. Якщо у глуші без сусідів то там заводять волкодавів таких що оеей. Ми раз по лісу гуляли - забрели далеко- вибрели на таких 5ть будинків, а там такі псини- штани я обделала знатно, та й мій чоловік , а ми ще з дітьми...ті собаки там людей перші рази мабуть бачили чужих, а ми з дітьми, а забор великий але такий що собачка постарається перескоче...І даже ті глухі будинки не по 1му а купка....
Одяг та сумки• 30 января 2025
Ответ дляВсе возможно
там редко выращивают там заливает все водой с гор. + канализуха с соседних домов- вот этими натур продуктами питаться планируете ...вы там что никогда небыли