Дайте вподобайок• сегодня в 17:38

Дівчата, розсудіть мене в покупцем, питання переплати

Дівчина замовила костюм під замовлення з мого асортименту , не з наявності, ми пошили в розмірі який вона обрала. Вона внесла переплату 2000 грн, решту 3000 грн мала оплатити на пошті.
Клієнтка поміряла на пошті, трохи малий , вона відмовилася від товару. Вимагає назад переплату, я не погоджуюся, тому що вона була повідомлена про те що товар під замовлення , на сайті у мене є оферта де написано що у випадку відмови від товару який під замовлення , переплата не повертається. Якби не під замовлення, я б прийняла назад без проблем. Хто знає, як закон регулює повернення переплат за товар під замовлення?
Клієнтка подорожує податковою та скаргою в захист прав споживачів.
Не гавкаю- но охраняю• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
Ні, є договір в якому зазначено що передплата не повертається у випадку відмови від товару на пошті, собівартість пошиття значно вище за переплату які нам відправили
Класс! Тоже годная схема, 2000+ костюм в стандартном размере у вас в остатке

автор Дайте вподобайок • 2 часа назад
Ответ дляЛюблю Украину
Если ваша оферта противоречит законодательству, то можете запихнуть ее в одно место
Ми працюємо відповідно до закону, для виготовлення купувалася тканина у вибраному кольорі, робили лекала на костюм який замовили. Це виготовлення під замовлення
Топтунша• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
У нас є оферта , договір купівлі продажу, де зазначені всі умови
Автор, ну не смішіть. Ви слово передплата не можете без помилки написати, яка, к бісу, оферта?)))
Люблю Украину• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
Это не под заказ
Svitlo_• 2 часа назад
Якщо під замовлення - завдаток не повертається.
автор Дайте вподобайок • 2 часа назад
Ответ дляТоптунша
Вас розсмішило що я в поспіху пропустила одну букву зі слова? Оферта звичайна, написана згідно закону про електронну комерцію
Топтунша• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
8 раз))) пока Вам не указали на ошибку)))
автор Дайте вподобайок • 2 часа назад
Ответ дляЛюблю Украину
Это не под заказ
А як тоді це назвати?
Топтунша• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
А як тоді це назвати?
Це називається, шо в вас нема грошей робити товар на склад. Ну але клієнт тут ні до чого.

Люблю Украину• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
А як тоді це назвати?
Это называется вам лень отшить весь свой ассортимент
Добро с Кулаками• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
автор, посчитайте все расході, которіе в случае чего предоставите в защиту (налоговая точно тут ни к чему)и если сможете документально доказать расходы на 2000 выдыхайте и забудьте, но я бы еще направила клиентке сообщение с потробной калькуляцией.
Цивільний кодекс України — Стаття 867 (Право замовника відмовитися від договору)

Ч 2: ’Замовник має право у будь-який час до здачі йому роботи відмовитися від договору побутового підряду, сплативши підрядникові частину встановленої ціни пропорційно роботі, виконаній до отримання повідомлення про відмову замовника від договору, та відшкодувавши йому витрати, зроблені до цього моменту з метою виконання договору, якщо вони не входять до вказаної частини ціни.
Добро с Кулаками• 2 часа назад
Ответ дляТоптунша
утвердились? ну может спать спокойно будете
автор Дайте вподобайок • 2 часа назад
Ответ дляТоптунша
Ми не можемо відшити стільки товару для наявності, це буде більше 50 000 одиниць товару, різного кольору, різного розміру. Тому є ходові моделі і розміри в наявності, а для тих хто бажає інший фасон є послуга пошиття під замовлення.
Топтунша• 2 часа назад
Ответ дляДайте вподобайок
Ото ж я й кажу, не маєте достатньо грошей. Але це не робить замовлення клієнта індивідуальним. Це просто в вас не має грошей відшити весь СВІЙ же асортимент
Щастя-здоровля• 1 час назад
Автор,пусть подаёт клиентка свои жалобы.
автор Дайте вподобайок • 1 час назад
Ответ дляТоптунша
Бажаємо вам мати бізнес хоча б з трьома фасонами різних розмірів і кольорах, тоді зможемо розмовляти з вами про 50 000 одиниць відшитого товару та про прибутковість такого бізнесу
Трахтибидох• 1 час назад
Ответ дляТоптунша
Мені теж цікаво, як можна продавати те, чого немає в наявності
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляДайте вподобайок
Вона тисне що товар стандартного розміру і підлягає поверненню протягом 14 днів. Але питання в тому що це було виготовлення на замовлення , хоч і в стандартному розмірі
НЕТ, все что шьется под заказ - не подлежит возврату.
автор Дайте вподобайок • 1 час назад
Ответ дляТрахтибидох
Ви ніколи нічого не замовляли під замовлення, все з наявності купуєте?

Топтунша• 1 час назад
Ответ дляДайте вподобайок
Ну мы производством с/х техники занимаемся. Так что не напугали
LediBlac• 1 час назад
Ответ дляДайте вподобайок
Це не завдаток, це переплата за товар, але в мене в оферті все прописано, що переплата не повертається, це компенсація витрат на виконання замовлення. Пошили розмір який замовила, колір такий як обрала
Переплата- это лишние, ошибочно оплаченное, то что вы имеете в виду- это себестоимость. Но правильно было бы говорить задаток, часто именно он не возвращается являясь гарантией того что материалы и труд точно будут оплачены.
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляДайте вподобайок
Там есть подпись покупателя? То, что выставили что-то на сайте, не даёт вам право нарушать закон ,а он не на вашей стороне
Летала_НаМетле• 1 час назад
Ответ дляТанцепесенная
Это Ваш случай,я думаю.Замеры давала она,пусть худеет теперь))
Які заміри хто давав? Читати не пробували?
А то поради роздавати вміємо, а читати уважно ні
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляДайте вподобайок
Это не под заказ. Это неумение вести бизнес
Танцепесенная• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вы странная?Она выбрала из наличия костюм со своими замерами,определила размер и заказала в этом размере другой костюм.Это вы тот горе-покупатель,что с сантиметром не дружит?Летайте ото на метле))
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляДайте вподобайок
Да. Почему вас это удивляет?
автор Дайте вподобайок • 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Є порядок укладення договору, акцепт може здійснюватися різними способами та відповідно до умов договору
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляДайте вподобайок
При этом ваш договор не может нарушать закон о защите прав потребителей. А он нарушает
Топтунша• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Я так поняла, ни о каком индивидуальном пошиве не может идти речь, если она пошита по размерной сетке производителя, в фасоне, заявленном производителем и из ткани производителя. Товар есть в ассортименте производителя, но нет на складе. Это не делает товар индивидуальным. Это товара просто нет на складе.
автор Дайте вподобайок • 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Це ваше право так вважати. Ми навпаки не обмежуємо клієнта лише тими моделями, які виготовлені для наявності, а надаємо послугу пошиття на замовлення, з певними умовами, на які клієнт погоджується або ні.