Стрибну в гречку• 11 января в 18:10

Книги для дівчинки 11 років, яка не любить читати

Любить тварин, малювати, фантазувати. Порадьте, будь ласка, книги, які цікавлять ваших дівчат приблизно такого віку. Можливо "Часодії" чи "Коти-вояки"? Наперед вдячна!
Альфасамка• 11 января в 18:11
nsrnjr
Альфасамка• 11 января в 18:12
якшо не любить читати нашо???
сама себе прекрасная• 11 января в 18:13
Це великі книжки. Цікаві, але для читаючих. І я б сказала, для трохи старших - читала сама.
Для 11 вони теж підходять, але якщо дитина читаюча.

Почніть з Мортіна - серія книжок про дівчинку зомбі, дружбу. Багато картинок, мало тексту. Книжки не товсті.
Antiprom• 11 января в 18:13
Якщо не любить читати то наврят чи змусите чи заохочите..
Красавица писяная• 11 января в 18:14
Спробуйте аудіо книги з цікавою тематикою.
Блакитне небо• 11 января в 18:15
Часодії не факт,що ’затягне’ саме читання, бо книга велика. Аудіокнигу донька в такому віці прослухали декілька разів.
Моя в захваті від персі Джексона.
Блакитне небо• 11 января в 18:17
Ще,наприклад Гаррі Поттера моя не читала. Великі, аудіокниги слухала. А ось казки барда бідла проковтнула за день. Зараз читає фантастичні звірі і де їх шукати
автор Стрибну в гречку • 11 января в 18:17
Ответ дляАльфасамка
якшо не любить читати нашо???
Тому що хоч щось потрібно читати. Не втрачаю надії, що знайдеться та сама книга, яка відкриє її світ літератури.
Ответ длясама себе прекрасная

Дякую за пораду!
автор Стрибну в гречку • 11 января в 18:19
Ответ дляБлакитне небо
Про фантастичних звірів вона як раз читала, але англійською. Таке вона любить)
Блакитне небо• 11 января в 18:20
Ответ дляСтрибну в гречку
Ось і я купляю те,що їй подобаїться. Бо в нас ціла бібліотека такого хламу вдома, який було почато, але успішно кинуто. Ще в школі дівчата брали в бібліотеці мандрівний замок хаула, хлопці Чарлі та шоколадну фабрику
ТочноБудет• 11 января в 18:21
Ответ длясама себе прекрасная

Ну мортіна. Там прямо дуже мало тексту. Це для 2 класу.... Ви взагалі уявляєте скільки читати дз в 11 років дятям в школі задають? Про літературу я мовчу. 3-4 сторінки географія. 5-9 сторінок інформатика, 5-6 сторінок історія. 3-4 сторінки довкілля.... Ну тобто кожен день дитина має стільки десь читати. Яка Мортіна....Ви б ще Айседору Мун порадили))
Блакитне небо• 11 января в 18:21
Ответ дляСтрибну в гречку
Тоді казки барда біля сподобаються точно,якщо вона дивилась Гаррі Поттера.
Снегурочко• 11 января в 18:22
Чудове чудовисько.
Пишу каліграфічно• 11 января в 18:23
полианна
хроники нарнии
мне нравилось в этом возрасте

Еще хроники Земноморья Урсулы ле Гуин
Леди Г• 11 января в 18:23
Поліанна і всі книги Роальда Далла, це світова класика, яка цікава в будь-якому віці.
Блакитне небо• 11 января в 18:24
Ответ дляСнегурочко
Чудове чудовисько.
Дуже специфічна книга. Для 11 років так точно. Як і різвозавр. Навіть 2 перші глави не прочитані. 11 років дитині як раз. Їм більше хоррор подавай чи фентезі якесь 😅
Снегурочко• 11 января в 18:25
Ответ дляБлакитне небо
Моя как раз в 11 читала. И крестник такого же возраста, сразу после нее.
автор Стрибну в гречку • 11 января в 18:25
Ответ дляПишу каліграфічно
полианна
хроники нарнии
мне нравилось в этом возрасте

Еще хроники Земноморья Урсулы ле Гуин
Она посмотрела фильм Хроники Нарнии, не понравился. Предлагаю все же попробовать книгу, не хочет. Ищу что-то.
Я прочитала все книги Хроник Нарнии во 2ом классе. Мне фильм тоже не зашел, кстати, книги лучше)
Астоновитесь!• 11 января в 18:26
Моя донька була у захваті від такої серії.В неї біля 12 шт було.
Пишу каліграфічно• 11 января в 18:27
А вот Андерсена, Уайльда и Диккенса не рекомендую в 11 лет, очень мрачные и депрессивные. Там сплошные трагедии и хоррор даже.
ТочноБудет• 11 января в 18:27
Книги джеремі стронга. Серія читання для реготання
Ізабель Абеді. Книги про Лолу. Це якраз про дівчинку такого віку.
Зараз моя читає Клуб червоних кедів. Це теж щось про дівчаток підлітків. Книги легко читаються. Цікаві. Моя теж читати не любить. На канікулах в неї норма читати 15 сторінок. Коли в школу ходить то взагалі ніколи. Шкільного достатньо читати задають.книжлк дома масса. Але читати дитина не любить. Ну не любить і все. Любить тільки тікток і ютуб дивитись.... До минулого року я їй перед сном кожного вечора читала. А зараз вона сказала не хочу щоб ти читала мені. Краще я в телефоні ютуб перед сном подивлюсь....
автор Стрибну в гречку • 11 января в 18:28
Ответ дляБлакитне небо
Різдвозавра (обивді частини) ми читали з нею разом в її 8 років, але так і не закінчили- почалася війна.
Ластоноша• 11 января в 18:29
Ремень
автор Стрибну в гречку • 11 января в 18:29
Ответ дляАстоновитесь!
Дякую, але це точно мимо- принцеси і ляльки пройшли повз неї)
ТочноБудет• 11 января в 18:30
Ну ще крутые книги Дом странных детей. Но они большие по объему. Это я дочке сама читала. Но там мистика. Тайны . Ужасы даже ... Дочка подруге посоветовала. И ее подруга перед сном взахлёб их читала
ТочноБудет• 11 января в 18:30
Ответ дляЛастоноша
Ремень
Название книги? Или это ваш метод воспитания после которого ребенка будет и от книг и от Вас тошнить?
Пишу каліграфічно• 11 января в 18:32
Ответ дляСтрибну в гречку
Хроники Нарнии может читала не по хронологии и она не поймала суть и как там все связано ;)
Сказка про детей в войну кстати.
автор Стрибну в гречку • 11 января в 18:32
Ответ дляТочноБудет
В моєї схожа ситуація - читати особливо немає часу через школу, але там навчання іноземною, а я хочу, щоб читала українською щось, крім коментарів в тому ж Ютубі та Тіктоці.
Ответ дляЛастоноша
Ремень
Це книга? Чи Ви про сумнівний метод виховання?