Стрибну в гречку• 11 января в 18:10

Книги для дівчинки 11 років, яка не любить читати

Любить тварин, малювати, фантазувати. Порадьте, будь ласка, книги, які цікавлять ваших дівчат приблизно такого віку. Можливо "Часодії" чи "Коти-вояки"? Наперед вдячна!
Пишу каліграфічно• 11 января в 18:33
Ответ дляСтрибну в гречку
В моєї схожа ситуація - читати особливо немає часу через школу, але там навчання іноземною, а я хочу, щоб читала українською щось, крім коментарів в тому ж Ютубі та Тіктоці.
Марко Вовчок, твори невеликі.
Блакитне небо• 11 января в 18:35
Ответ дляСтрибну в гречку
Різдвозавра (обивді частини) ми читали з нею разом в її 8 років, але так і не закінчили- почалася війна.
Їй сподобалося? Моя як раз теж в 8 почала. Так і не закінчила. Їй не цікаво таке зовсім ((
Засомневаю• 11 января в 18:38
Ответ дляСтрибну в гречку
Тому що хоч щось потрібно читати. Не втрачаю надії, що знайдеться та сама книга, яка відкриє її світ літератури.
Відведіть доньку в гарну книгарню, можливо сумісну з кав´ярнею, і дайте їй самій поцікавитися, потримати, подивитися, можливо вона і вибере що хоче. Я так сина навчила, правда в 9 років.
Засомневаю• 11 января в 18:44
Ответ дляСтрибну в гречку
Она посмотрела фильм Хроники Нарнии, не понравился. Предлагаю все же попробовать книгу, не хочет. Ищу что-то.
Я прочитала все книги Хроник Нарнии во 2ом классе. Мне фильм тоже не зашел, кстати, книги лучше)
Дайте Їй вибір, мені здається ви на свій смак обираєте.
Файно Замало• 11 января в 18:49
Ответ дляСтрибну в гречку
Приведіть у дитячу бібліотеку.
Там вміють розпитати і порадити під дитину книжки.
Файно Замало• 11 января в 18:53
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую, але це точно мимо- принцеси і ляльки пройшли повз неї)
А ’Роні, донька розбійника’ вона читала? Це класика. А. Ліндгрен.
Правда, не знаю, чи є нормальний переклад українською.
da1i• 11 января в 19:00
Моя дуже хотіла котів-вояків. Але в мене не було часу купити. Їздила в лікарню місяць. То за цей час дитина в інеті прочитала 2 томи котів вояків в 11 років. Потім прочитала ще 2 з бібліотеки. 2 в інеті. І вже купили 2 сезон. 9 книжок позаду. Спочатку був Гарі Поттер - 4.5 томи, до цього в 8 - Таємне королівство - 12 томів, Айседора Мун, 36.6 котів.
Лола, Ракета - не зайшли.
Сіґеле-міґеле• 11 января в 19:09
Моїй 12. Теж подобається Часодії і Гарі Потер. Спробуйте Амарі, їх 2 частини, зараз як раз читає.
Ластоноша• 11 января в 19:21
Ответ дляСтрибну в гречку
Це книга? Чи Ви про сумнівний метод виховання?
Про решение проблемы. Вот моя не хотела мыть подъезд, отец ремнем воспитал и побежала мыть
Цікавий писочок• 11 января в 19:42
Ответ дляСтрибну в гречку
Моя теж була з нечитаючих. А в один прекрасний день сама попросила замовити їй першу книгу з ’Котів-вояк’ (’На волю’). Зараз вже прочитала 8 книг і 2 манги з ’Котів-вояк’, навіть витратила свою тисячу гривень нацкешбеку на покупку цих книжок.
автор Стрибну в гречку • 11 января в 20:08
Ответ дляБлакитне небо
Дуже сподобалося. Як раз почали читати під Новий рік, і встигли прочитати першу книгу, а другу вже ні(.
автор Стрибну в гречку • 11 января в 20:09
Ответ дляЗасомневаю
Вона обрала Котів-вояк і Часодіїв як раз)
Дивне створіння• 11 января в 20:27
Книжка про Айседору Мун, книжка-комікс про Лотту, манги - якщо любить аніме
Засомневаю• 11 января в 20:52
Ответ дляСтрибну в гречку
І моя доня читала у 7, і 8 років другу частину, сподобалося.
Засомневаю• 11 января в 20:53
Ответ дляСтрибну в гречку
Я ще деколи практикувала читання чергуванням). Коли вже затягувало дітей, то вони самі.) а так, я грала - давай сьогодні я почитаю вголос, завтра ти, і так поки не затягне.)
Засомневаю• 11 января в 20:54
Ответ дляСтрибну в гречку
А можливо формат вашої донечки - аудіо, теж непогано.
сама себе прекрасная• 11 января в 20:59
Ответ дляТочноБудет
Ну мортіна. Там прямо дуже мало тексту. Це для 2 класу.... Ви взагалі уявляєте скільки читати дз в 11 років дятям в школі задають? Про літературу я мовчу. 3-4 сторінки географія. 5-9 сторінок інформатика, 5-6 сторінок історія. 3-4 сторінки довкілля.... Ну тобто кожен день дитина має стільки десь читати. Яка Мортіна....Ви б ще Айседору Мун порадили))
У мене донька 11 років як раз.
Взагалі читати не любить. І їй все одно чи цікавий той же Поттер, її лякає кількість сторінок.
А Мортіна і подібні як раз ок.
Книжки про Майнкрафт теж, бо вони малі

Хоч би шкільну прочитала. Там доречі невеликі книжки. За рік з великих Поліанна, Чарлі і Шоколадна фабрика - єдина яка зайшла реально, Біле Ікло і Чарівна брама.
Інші на кілька сторінок.

З інших предметів на пару сторінок тема. 1-2. Зазвичай розворот.
Лепетун• 13 января в 02:03
Ответ дляЛастоноша
И так полюбила мыть подъезды, что решила сделать это делом всей жизни? Поздравляю!