Миссис Буркул• 11 января в 20:04

Кодування від алкоголізму

Порадьте будь ласка де в Києві закодуватися від алкоголізму ,брату .Бажання є .Можливо хто стикався і є позитивні результати .Буду дуже вдячна
Ушла и Пришла• 11 января в 20:09
В мене безліч знайомих за все життя кодувалися.Від дешевих до найдорожчих закладів.Висновок в мене один.-це безглузда трата грошей.Тільки якщо людина дійсно схоче,і має намір кинути,то це ще має якийсь сенс.Але 90% це заслуга самої людини.
А найбільший кайф,як казали мені колишні алкоголіки,це коли ти можеш себе контролювати сам.Звісно що не всі на таке здатні
автор Миссис Буркул • 11 января в 20:17
Бажання є ,хочу помогти людині.Чула що є випадки коли помогало і люди роками не п´ють ,то дуже прошу підсказати куди звертатись
Пульт от линолеума• 11 января в 23:45
Сама собираюсь пойти на гипноз по Эриксону, уже консультировалась с психотерапевтом (Днепр). Почитайте про это. А все остальные кодировки - на страхе построены, у кого-то этого страха на две недели хватает, т.к. не продумано куда девать время и энергию, траченные на алкоголь. Тут тоже писали девочки - муж закодировался (подшился) - выпил через неделю - даже плохо не было. Вывод- кодировки не существует, это огромная работа над собой
Пульт от линолеума• 12 января в 00:06
Ответ дляУшла и Пришла
А ’контролювати себе сам’- це зовсім не пити чи пити помірно, ’знати дозу’?
автор Миссис Буркул • 12 января в 21:07
Ответ дляПульт от линолеума
Дозу не знає( не може контролювати і обов´язково похмелитися