МУСЯкомарова• 11 января 2025

Дівчата, поділіться які нетрадиційні методи лікування допомогли вам

В мене вже депресія, доросла дитина діагноз за діагнозом, лікування/лікарі нон стоп. Кінця краю не видно. Розкажіть якись позитивні історії зцілення, лікування у вас. Бо я не вивожу то все… не пишіть про хороших лікарів, до них ми й так ходимо. 15-20 хвилин, препарат виписали, щось швиденько подивилися і наступний, як конвеєр
Allineedisyourlove• 11 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
То як їх виявити? Це типу вісцеральний масаж? Чи Остеопат?
Вісцеральний масаж
Цветов Мне срочно• 11 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Остеопат, який володіє техніками вісцеральних маніпуляцій. Не масажист, це не має бути боляче.
Allineedisyourlove• 11 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Козинська Ольга Михайлівна Київ. Лікар хірург ортопед, гомеопат, вісцеральний терапевт зверніться до неї
Allineedisyourlove• 11 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
https://www.instagram.com/olgakozinskaya?igsh=Y3l2...
автор МУСЯкомарова • 11 января 2025
Ответ дляAllineedisyourlove
Написати їй в інстаграмі? Контактів на сторінці не знайшла, тільки навчання бачу
Allineedisyourlove• 11 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Так, напишіть в інстаграм.
Allineedisyourlove• 11 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Але на сторінці там інфо є знизу
муха в кедах• 12 января 2025
Зазвичай хороші лікарі, до яких ходять толпами та цілими поколіннями - це добре розпіарені старшим поколінням лікарі. Які випишуть прокапатися/легке заспокійливе/противовірусне і взагалі мають купу таблеток від усього. Бажано дуже довгим списком. Чим список довший - тим краще. 3 позиції - то для ’дурачків’. Якщо ви ходите лише до таких, у мене для вас погані новини...
Я і сама до таких ’хороших’ ходила свого часу. А потім прозріла і почала ходити до толкових, які стежать за змінами, протоколами, не лікують те, що не лікується і не виписують комерційних препаратів. Дуже разюча різниця, скажу я вам.
муха в кедах• 12 января 2025
Ответ дляничевока
А я вас підтримаю, класична гомеопатія супер
це там де за розрахунками одна молекула на кількадесят мільярдів цукру? ну там де цифра і 10 в якійсь ступені - по факту, навіть молекул на нашій планеті стільки нема, але лох не мамонт, як то кажуть...
муха в кедах• 12 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Порекомендуйте свого гомеопата
ну от, і ви знову підете до того, хто нічого вам не вилікує, витягне гроші і все. І знову буде привід написати такий самий пост тут. Адже вже й до хорошого гомеопата ви сходили
муха в кедах• 12 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Зараз з такими діагнозами не рекомендують взагалі навіть починати
АСИТ якраз дієва, а той, хто не рекомендує - ви точно впевнені в його рекомендаціях:? Чи це типу він так думає, бо його малознайома абревіатура лякає?
ничевока• 12 января 2025
Ответ длямуха в кедах
Мене не треба вмовляти, особистий досвід отриманий
Все одно скільки молекул, дія є
муха в кедах• 12 января 2025
Ответ дляничевока
Все одно скільки молекул, дія є
я скажу, що ефект плацебо може спостерігатися у третини тих, хто приймав цукрові кульки замість реальних препаратів) тепер живіть з цим)
ничевока• 12 января 2025
Ответ длямуха в кедах
Мені все одно, ви мене не вразили
автор МУСЯкомарова • 12 января 2025
Ответ длямуха в кедах
Як же взнати, що вони толкові? А взагалі по кожному діагнозу ми ходили не до одного, і не до двох лікарів. Тільки епілептологів обійшли 5 ((
автор МУСЯкомарова • 12 января 2025
Ответ дляничевока
Все одно скільки молекул, дія є
Отак всі пишуть про класних гомеопатів, але контакти ніхто не дає
муха в кедах• 13 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Якщо ходите за рекомендацією, просто питайте, що призначали. Якщо там кілометрові рецепти, ноотропи,вітаміни, різні покращувачі чогось лесь, противірусні при орві і так далі по списку фуфломіцинів, то туди йти не треба