Чи пішли б ви як модель в дейтингову агенцію? якщо лише за ваші фото ( звичайного формату) ви отримували б відсоток та подарунки??
Ответ дляЗапорожьемойдом
Да,пошла б. Если б они оплатили фотосессию,а не я.
Много агенств готовы взять модель с ее обычными фото даже !
Запорожьемойдом• 11 января в 21:56
Ответ дляAnastasia si
У меня в полный рост нет фото- не кому фоткать.
звездная галактика• 11 января в 22:18
Ответ дляAnastasia si
вот я дура, работаю на двух работах, а ведь просто можно с фото деньги получать, да?
Ответ дляLala la
Це введення в оману клієнтів з метою фінансової вигоди.
Це шахрайство. Було декілька гучних справ, коли американці такі дістали шахраїв і дівчата присіли на 7 років
а ви знали що чоловіки з того боку також підписують згодження з умовами? й знають за що вони платять?
Ответ для звездная галактика
конечно! если красотой удались , можно )
Ответ дляAnastasia si
Не треба перекручивати.
Чоловіки не знають, що дівчата підставні і видурюють у них кошти без наміру стосунків.
Це шахрайство і за це сідають саме дівчата, тому що їх данні і фото мають ошукані клієнти.
Ответ дляLala la
Не треба перекручивати.
а хто вам сказав що вони підставні? головне що вони реальні)
Ответ дляLala la
Жалуемся на тему.
Реклама мошенничества со свежим акаунтом тут не пройдет)
Мошенники будут сидеть в тюрьме
а вам кто то что то предлагал ? можете жаловаться)