Ищу Аленя• 12 января 2025

Наболіло життя в селі

Живемо бідно, чоловік працює на маршрутці, я господарка. Маємо трьох дітей, економимо на всьому - починаючи від свічок замість світла до того, що записуємо скільки туалетного папіру використали. Порадьте будь ласка, як можна виправити таке лайнове життя? Окрім записування витрачання туалетного паперу та використовування свічок, діти у нас їдять те, що припаде від чоловіка у їдальні. Ми не лінуємось працювать, в нас лише є проблема що мало грошей та приходиться так жити.
Як я і писала раніше, живемо ми дуже бідно. Пробувала разом з дітками їздити з чоловіком по маршрутам та просити додаткові чайові. Про приймання душа та щоб помиться в нас теж є проблеми, бо миємось тільки якщо є дощ або тане сніг. Ось так бідно ми живемо….. Тепер про те, як війна змінила нас. Мало того, що діти до війни спали у травиці(бурʼянах), коли почалась війна то вони вскакували посеред ночі та бігали-лякались через тривогу. Під час війни, мій чоловік на маршрутці став получати менше грошей, через велику міграцію за кордон. Це сильно вплинуло на і так нашу важку фінансову ситуацію.
Міряю від одиниці• 12 января 2025
Ответ дляКіма кепка
Який душ в селі, з колодязя наносили, нагріли та в ваганах помилися, чи не проблема
Дров нема, одна тирса, і та в голові
Не прохожу мимо• 12 января 2025
Ответ дляemerald_88
А господарство у вас є? Город? Сад?
Троль городской просто, не знал такое
автор Ищу Аленя • 12 января 2025
Створила нову Тему, як ми відсвяткували Новий рік!!
Сокодавка ще та• 12 января 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Дров нема, одна тирса, і та в голові
И не говорите .

Сокодавка ще та• 12 января 2025
Ответ дляИщу Аленя
Троляка , иди уже похмелись что ли
Червона калина• 12 января 2025
На туалетную бумагу денег нет, а на телефон и интернет есть. Я бы пересмотрела ваши приоритеты.
Мэри Попкинс• 12 января 2025
Ответ дляДюагональ
Цілу ніч думали над розвитком теми?
Це резюме. Всі теми авторка об´єднала в одну.
Дюагональ• 12 января 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Та вже бачу, що вона всю ніч не спала.
Писала й пила.
Пила і писала.
Мэри Попкинс• 12 января 2025
Ответ дляДюагональ
Та вже бачу, що вона всю ніч не спала.
Писала й пила.
Пила і писала.
Та шо ж вона могла пити? На дахах іней зранку був, нічого не текло. То в неї вже зневоднення дає взнаки
Дюагональ• 12 января 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Може по сусідах на склянку назбирала?
Є ж добрі люди в селі.
Люблю пиво• 12 января 2025
Зачем вы дичь сочиняете? Хотя,и дикие люди бывают,определите детей в интернат,им там лучше будет
Просто Фіфа• 12 января 2025
Конч
Броніки для Моніки• 12 января 2025
Авториця брехлива провокаторша. Звідки взагалі у вас інтернет, якщо замість світла свічки. 💩💩💩
Головне наплодити дітей. Фу
Неновая почта• 12 января 2025
А ви самі на роботу не думали піти?
Хоча не вірю ,що це правдивий опис життя.
Двісті відсотків є алкогось чи якась інша залежність.
Дітей шкода. Бажаю пошвидше втекти їм
Невгамовна шахиня• 12 января 2025
Ответ дляemerald_88
А господарство у вас є? Город? Сад?
Все вірно, зараз хто в селі і мають хоть клаптик землі з голоду точно не помруть, плюс курей навести.
Наездница• 12 января 2025
Для того чтобы денег становилось больше необходимо понимать как работает энергия денег, этому необходимо обучаться.
Скажите, как часто вы хвалите и восхищаетесь своим мужем, как часто ваш муж говорит вам, что вы красивая, говорит комплименты?На самом деле это напрямую касается материального достатка в семье и его роста.
Слышали поговорку чем больше отдаешь тем больше получаешь?И это не всегда про деньги, а про то какую пользу вы можете принести людям, чем можете помочь, чему научить.
Это лишь малая часть того, что необходимо знать об энергии денег и это тема не одного обучающего семинара.
Тарабарщина• 12 января 2025
У вас огород есть,куры,свиньи есть?Держите свое хозяйство,обрабатывайте огород излишки продавайте.выращивайте саженцы на продажу.нытье вам не поможет,за вас никто делать ничего не будет.
Лунтик-паунтик• 12 января 2025
Это говорит о том , что нельзя вам троллякам размножаться. Да и понятно , что живёте бедно. кто же вам за такие темы деньги платить будет ?)