Носки на подтяжках• 12 января 2025

Температура в дитини без інших симптомів

Дитина 5 років, зранку прокинулася, усе добре. Після обіду стала млява, залізла під ковдру, каже холодно. Температура 37,5. Інших симптомів немає...Завтра до лікаря поїдемо. Але що це може бути?
Ms. Откровенность• 12 января 2025
Вірус, який шукає де осісти, а організм в цей час намагається його подолати
Кидаю курити• 12 января 2025
Можна і не спішити до лікаря, якщо не потрібен лікарняний. Так часто починаються звичайні вірусні захворювання, які не потребують звернення до лікаря.
ПотеряласЯ Я...• 12 января 2025
Начальная стадия ангины, дайте ребенку Септефрил или Тонзилотрен,
Карусель-весель• 12 января 2025
Я тоже думаю, что вирус. У сына такое было много раз, при чем температура 40, и никаких симптомов
автор Носки на подтяжках • 12 января 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Каже що горло не болить
Ряженка• 12 января 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Початкова стадія ангіни- то мінімум 39 і горло болить так, що рот відкрити боляче.
Дівчата, я собі думаю....а так вітрянка не може починатися. Бо в середу в садочку одна мама написала, що її дитина прийде після відбою тривоги, а потім через півгодини, що дитина 3 тижні буде відсутня
Ответ дляКарусель-весель
І довго так трималося?
ПотеряласЯ Я...• 12 января 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Каже що горло не болить
Может быть и вирус, слушайте шум, его можно использовать и для профилактики и для лечения: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166 читайте пост 29
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166-1 читайте пост 34-36.
Божий одуванчик• 12 января 2025
А чим вам лікар завтра допоможе?
Ответ дляБожий одуванчик
А чим вам лікар завтра допоможе?
Якщо температура не спадатиме, то як мінімум огляд і ЗАК
Божий одуванчик• 12 января 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Зак нічого не покаже на початку грві
Ответ дляБожий одуванчик
Зак нічого не покаже на початку грві
Якщо чесно, перший раз з таким стикаюся. Спочатку завжди був нежить, кашель, чхання, потім температура. А тут без жодних інших ознак
Хома з пастою• 12 января 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Ви кожного разу здаєте аналізи під час сезонних ГРЗ та ГРВЗ? Просто аскорбінки, полоскання, теплого пиття та спокою вже недостатньо?
Божий одуванчик• 12 января 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Так зараз взагалі нічого нема, які причини вашої паніки?
Ответ дляХома з пастою
Якщо лікар направляє, то так, здаю
Хома з пастою• 12 января 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Вангую, автору теми для паніки приводи не потрібні...
Ответ дляХома з пастою
Ідіть випийте аскорбінку, може добрішою станете
Элька-Карамелька• 12 января 2025
Дивні якісь коментарі. Що значить ’ звичайна застуда’? Вона може бути незвичайною?
І чому всіх дивує здача ЗАК?
А той коментар про ангіну, то взагалі шедевр. І лікування назначили вже.
Автор, зібрались до лікаря то йдіть
Элька-Карамелька• 12 января 2025
Ответ дляХома з пастою
У вас же є запасна дитина, так?
Стрибну в гречку• 12 января 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Дело не в доброте, а в бессмысленном тягании ребенка. Вы все время сдаете ЗАК в первый день температуры? Бедный ребёнок((
Пропейте успокоительное, потому что во взрослой жизни Ваш ребенок будет шарахаться от людей, имея такую маму паникершу.
Божий одуванчик• 12 января 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
І чому всіх дивує здача ЗАК?
Автор, зібрались до лікаря то йдіть
Бо ЗАК абсолютно нічого не покаже на початку хвороби, зміни відбуваються пізніше.
Стрибну в гречку• 12 января 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Я ж говорю, бедный ребёнок. Лишний стресс ребенку из за недалёкой мамы. И это же систематически происходит.
Відповів всім• 12 января 2025
Мой ребёнок чаще всего именно так вирусы и переносит. День-два высокая температура, а потом при хорошем раскладе - здоров. Если не повезло, после температуры может горло начать болеть, или насморк начинается.

Я первые разы пугалась. Педиатр пояснила, что это как раз показатель хорошего иммунитета и все ок.
Ответ дляСтрибну в гречку
Я писала : по направленню лікаря усе. Не треба перекручувати і додумувати
Ответ дляСтрибну в гречку
Прям гадалка. Усе знає
Ответ дляВідповів всім

Дякую
Калинові вуста• 12 января 2025
У нас такое тоже часто. Но в данный момент подхватил немного по другому. Вчера озноб, а сегодня температура 39.5 и подлкючилась рвота. Написала педиатру, она ответила вирус
Ответ дляКалинові вуста
В моєї температура вже 38,7
Карусель-весель• 12 января 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
І довго так трималося?
3-4 дня. На второй день проявлялись симптомы простуды. Уже в конце 3 дня температура начинает снижаться