МУСЯкомарова• 12 января в 17:46

Недооцінила актора)

Інколи зимою мене накриває і я починаю дивитись фільми тільки з одним актором.
Цього року це Рассел Кроу.
Так от дивлюсь і думаю, чому я раніше не помітила, що він неймовірно класний актор. Ви як думаєте?
Форточка• 12 января в 17:52
Недооцінили
Все до блиску• 12 января в 18:05
Не знаю чого,Але я теж його не люблю. Ймовірно тому,що плутаю його з Куртом Расселом,який мені не подобається на зовнішність.
В мене так було з Бредом Піттом. Потім подивилась Легенди осені- і зрозуміла,що він прекрасний актор.
А от Ді Капріо вважаю переоціненим, не любила його ніколи і зараз не подобається..ю
автор МУСЯкомарова • 12 января в 18:14
Ответ дляВсе до блиску
Раджу подивитись Гангстер, або Ігри розуму з ним.
фрау Гітта• 12 января в 18:20
Ответ дляМУСЯкомарова
Рекомендую ещё ’Хороший год’.
Трахтибидох• 12 января в 18:26
Хорошый год шикарный фильм
автор МУСЯкомарова • 12 января в 18:33
Ответ дляфрау Гітта
Рекомендую ещё ’Хороший год’.
Цей також класний)
фрау Гітта• 12 января в 18:34
Ответ дляМУСЯкомарова
Цей також класний)
Смотрю его, когда нужно проветрить голову)
Маю сечі• 12 января в 20:07
Ответ дляВсе до блиску
Я Ди Каприо недооценила после истерии Титаника и остального его мыла.
А потом я посмотрела Дневник баскетболиста и Что гложет Гилберта Грея. И охренела.
Поймай меня, если сможешь, Начало, Остров Проклятых, Волк с Уолл-стрит, Отступники и Джанго очень с ним люблю. А Выживший вообще не понравился.
автор МУСЯкомарова • 12 января в 22:51
Ответ дляМаю сечі
Дікапріо, як на мене часом переграє. Як у Вовк з Уолстрит. Хоча може в реальному житті прототип героя реально був таких псих)
А щодо Кроу, я зловила себе на думці, що він вживається в роль і ти не думаєш що це конкретний актор, а ти думаєш за героя.
Тому я наприклад фільм Ігри розуму бачила давно і він мені сподобався, а хто там у головній ролі , то не пам´ятаю.
Маю сечі• 13 января в 10:02
Ответ дляМУСЯкомарова
Тому Ді Капріо й асс в своїй справі) коли на грані свідомості грає. Дуже рекомендую з ним Дневники баскетболіста. А якщо дома підліток, тим паче, навіть, надавити треба, щоб з ним подивитися. Дуже мотивуюче кіно і зіграно на 100.
А ось у Кроу зараз не найкращий час. Або фільми слабі, або він трохи зламався... З останніх з ним, мені тільки Славные парни сподобався.
Його Гладіатор і Ігри розуму це щось!
автор МУСЯкомарова • 13 января в 11:16
Ответ дляМаю сечі
Його Гладіатор і Ігри розуму це щось!
Він розтовстів тому не звуть, мабуть)