Капитошечка• 12 января 2025
Подскажите название фильма
Подскажите название фильма, пожалуйста.
Губи до вух• 12 января 2025
Ответ дляДивне створіння
Смотрите Впіймати Кайдаша?
Невдалий приклад, Спіймати Кайдаша хороший серіал
Вельшановна• 12 января 2025
Ответ дляГуби до вух
Не можу таке сказати, двояке відчуття після нього. Він наче і гарний, смішний. Але виставляє українців такими примітивними у відносинах між старшим та молодшим поколіннями. Якесь дурне відношення свекрух до невісток та невісток до своїх свекрів.
Застряла• 12 января 2025
Ответ дляВельшановна
Ні, не таке вже й дурне. То життя.
Фісташкова кава• 12 января 2025
Другіє я теж в інсті затнього зачепилась, а тоді поняла що вде бачила. І так розчарувалась
хочеться щось таке подивитись, відпочить, а вже все-передивилась
Вельшановна• 12 января 2025
Ответ дляЗастряла
Ні, не таке вже й дурне. То життя.
Дурне життя, якого дякувати Богові насправді не так вже і багато в реальних відносинах молодят та їх батьків