КокошинЭль• 12 января 2025

Що попити заспокійливе?

Дратують всі до крику. Реально вже хочеться когось прибити.
Форточка• 12 января 2025
Магне б 6 антистрес
Ангел-предохранитель• 12 января 2025
Ответ дляТишком_нишком
Прям сотні? Ви лікар і всім поспіль його призначаєте?
Может и больше, да ,я- врач, не всем подряд , у меня на приеме каждый день по 40-50 человек
vitamin-bd22• 12 января 2025
валеріанівна 300 мг 2 р д
Педиатор_я• 12 января 2025
Корвалтаб экстра
Тишком_нишком• 12 января 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ви звісно брешіть, але трішки правдоподібніше. Про 40 ви явно загнули, нема зараз ніде таких прийомів. Про 50 взагалі промовчу
В мене свого часу були прийоми по 40 людей на день і це не прийоми, це половина з них повторні, фактично на видачу результатів аналізів без призначень
Тишком_нишком• 12 января 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Що ви за лікар, яка при панічних атаках адаптол з глодом рекомендує? Вам не соромно?
Твоя подружайка• 12 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
О, супер. Дякую, що нагадали!
+ настойка пиона к этому составу
Frosya32• 12 января 2025
Мебикар 3 недели
Можно антидепрессанты хороший тритико
Ангел-предохранитель• 12 января 2025
Ответ дляТишком_нишком
Та у вас, може і немає, але ж ви не всі лікарні країни обійшли
Ангел-предохранитель• 12 января 2025
Ответ дляТишком_нишком
А що ви за лікар, що по інету діагноз вже поставили????
Ананомчикус• 13 января 2025
Валерьянка. Если не помогает-афобазол.
Тишком_нишком• 13 января 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Перепрошую, а де ви бачите що я діагноз ставлю? Це автор пише, що в неї панічні атаки. А я їй пропоную звернутися до лікаря.
Все, вважаю що мені нема про що з вами спілкуватись. Ви такий лікар як я балерина