Барабан для дорослих• 12 января 2025
Звільнення з роботи в 2025 році
Звільняюсь з роботи , одразу переходжу на нову , але мій роботодавець каже , що я повинна відпрацювати 2 тижні , я живу в прифронтовому місці . Чула , що під час воєного стану , повинні звільняти без двох тижней , та трудову віддати одразу .
Дівчата , підкажіть , будь ласка, як звільнитись . Буду вдячна за ваши поради .
Хочу наколоти губи• 12 января 2025
Я на минулому тижні написала за угодою сторін, то відпрацьовувати не треба, але бухгалтерія не зможе за день-два фінансово розрахувати, тож трудову заберу 15-го. Теж прифронтова область.
Директорка намагалась тиснути, щоб відробляла, я сказала, що на лікарняний піду) тож підписала і без відпрацювання)
Барабан для дорослих
• 12 января 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Їдете на нове місце, діти до 14 років
У мене діти вже дорослі )
Барабан для дорослих
• 12 января 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Дякую .
А вам за відпуску заплатять ?
Повелитель бітка• 12 января 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Їдете на нове місце, діти до 14 років
А если ребенок до 14 лет, то можно не отрабатывать 2 недели?
Повелитель бітка• 12 января 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Мне вот интересно, как они могут давить во время войны? Если например нужно срочно уехать из города (вывезти детей) из за обстрелов итд?
КоКоКоКоКоКо...• 12 января 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Звільнення у зв´язку з доглядом за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку — одна з особливих підстав звільнення за власним бажанням за ст. 38 КЗпП (для строкового трудового договору — ст. 39 КЗпП). Вона належить до числа поважних причин, за наявності яких розірвання трудового договору з ініціативи працівника допускається без попереднього попередження роботодавця за два тижні. На практиці підтвердженням права на звільнення у зв´язку з доглядом за дитиною до 14 років є лише вік дитини.
Повелитель бітка• 12 января 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Дякую!)
Хочу наколоти губи• 12 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Дякую .
А вам за відпуску заплатять ?
Ще не зайшли гроші. Але повинні, звичайно, заплатити.
Хочу наколоти губи• 12 января 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Ой, в нас вона хвора на голову маніпуляторка, любить отак наїздом брати, ті, що пом´якше люди, то зазвичай ламаються(( а я не люблю, коли на мене тиснуть, на мене де сядеш, там і злізеш)
Кручу хвости• 13 января 2025
вы не должны ничего отрабатывать. в законе такого нет.
вы просто должны предупредить работодателя о своем желании уволиться за две недели до увольнения. вот и все. а если у вас вдруг возникло желание завтра уволиться,то вы действуете не по закону.