Герцогиня• 12 января в 20:48
Ви жили б в такому будинку? Не Україна
Велика просто квартира з хорошим ремонтом
Дівчина Бобула• 12 января в 21:43
Ответ дляГерцогиня
Там ідеальний новий ремонт. Це підкупає. (((
Але район так собі.
А в спальних районах не хочете? Бо в таких будинках реально алкаші, роздивіться, стикалися з таким.
Герцогиня
• 12 января в 21:43
Ответ дляДівчина Бобула
Не можемо по грошам більше нічого підібрати. А ціни ростуть ((((
Перша скрипка• 12 января в 21:45
Ответ дляГерцогиня
Дякую у мене вже є дві квартири тут. Просто в хороших домах і здається гарно. Тільки маленькі. А тепер шукаємо собі, але не дорогу і велику.
У мене на тих квартирах чинж в одній 655 на іншій 720 і вони незмінні. Додатково платимо за газ і електроенергію.
дивно... втім, можливо в літній період включені авансові платежі для опалювального сезону. В мене теж зараз дві, 2 і 4к. Але чинж на опалювальний період завжди більший, потім по закінченню опалювального сезону роблять перерахунок по факту споживання. На першій (залишили сину) так само було
Герцогиня
• 12 января в 21:46
Ответ дляПерша скрипка
Так у нас розбивають на рік і потам перерахунок приходить. У липні було 99 злотих за пів року доплата)
Дівчина Бобула• 12 января в 21:46
Ответ дляГерцогиня
Так, ціни стрімко ростуть...
А там котел? Чи опалення міське? Запитайте чи є доплата за опалення взимку, окрім чиншу, бо це теж сюрприз може бути.
Герцогиня
• 12 января в 21:46
Ответ дляДівчина Бобула
Так, ціни стрімко ростуть...
Все запитали. Там міське опалення але пічку залишили.
Герцогиня
• 12 января в 21:47
Ответ дляТушьмушьнюшь
Жила б. Тільки матюки ось ті б зі стіни стерла)
Думаю там знову домалюють )
Перша скрипка• 12 января в 21:48
Ответ дляГерцогиня
мені з 2к. минулого року було повернення 860 зл
майже ціле літо не треба було платити
Дівчина Бобула• 12 января в 21:49
Ответ дляГерцогиня
Дивіться, добре зважте на все, бо ж тут такий прикол, що якщо продаєш до спливу 5 років, платиться податок з доходу. Є пільга лише коли всю ту суму вклали в інше мешкання, тоді податку немає)
Хіба потім зміните на кращу
Перша скрипка• 12 января в 21:50
Ответ дляГерцогиня
а іпотеку не можете взяти?
Герцогиня
• 12 января в 21:50
Ответ дляДівчина Бобула
Хіба потім зміните на кращу
Так і думали, купити а потам за пару років змінити на дорожче. Аде вкластися зараз потрібно терміново
ХвилювАллочка• 12 января в 21:50
Ответ дляМанкоголік
А що з ним не так? Українські хрущі і панельки в рази гірше виглядають і живуть люди
Панельки хоть не трогайте.
Герцогиня
• 12 января в 21:50
Ответ дляПерша скрипка
а іпотеку не можете взяти?
Ні, але 10 тис євро позичаю на цю
Дівчина Бобула• 12 января в 21:52
Ответ дляГерцогиня
Тоді удачі Вам і не слухайте тут злюк
Перша скрипка• 12 января в 21:52
Ответ дляДівчина Бобула
Хіба потім зміните на кращу
платиться податок тільки на різницю, якщо нерухомість продана дорожче. ніж куплена, і в 5річний термін. Ба більше, можна і з цієї різниці не платити, але потрібно мати підтвердження, що ці кошти ви вклали в покращення стану придбаної нерухомості
Герцогиня
• 12 января в 21:52
Ответ дляДівчина Бобула
Тоді удачі Вам і не слухайте тут злюк
Дякую 😘❤️
Прокачую сідниці• 12 января в 21:53
Ответ дляГерцогиня
Дав так а цю собі саме дивимося. Для себе щоб жити
А в цих кам´яницях перекриття дерев´яні чи бетонні?
Герцогиня
• 12 января в 21:54
Ответ дляПрокачую сідниці
Не знаю )
Дівчина Бобула• 12 января в 21:55
Ответ дляПерша скрипка
Трохи не так)
Я вже в цьому питанні профік)
Якщо ціна нового мешкання рівна ціні продажу старого або більше, то є ульга і жодного податку немає.
Податок є, якщо отримали дохід, а далі ці кошти не вкладаються в нову нерухомість
Я вже в цьому питанні профік)
Вареничніца• 12 января в 21:56
Невже мало нормальних квартир з лфітом не 40-50- річньої давності ?
Не купляла б взагалі.
Герцогиня
• 12 января в 21:56
Ответ дляДівчина Бобула
Трохи не так)
Я вже в цьому питанні профік)
Кажу вам з свого досвіду, все залежить від воєводства
Герцогиня
• 12 января в 21:56
Ответ дляВареничніца
Не купляла б взагалі.
Повно.
Дівчина Бобула• 12 января в 21:58
Ответ дляГерцогиня
В уженді скарбовому запитайте, закон для всіх один))
Герцогиня
• 12 января в 21:58
Ответ дляДівчина Бобула
Дякую
Герцогиня
• 12 января в 21:58
Ответ дляВареничніца
То для чого Вам це старьйо?
Гроші вкласти, бо ростуть ціни
Вареничніца• 12 января в 21:59
Ответ дляГерцогиня
Гроші вкласти, бо ростуть ціни
Ви хотіли сказати , заморозити?
На таку нерухомість мало покупців , якщо не вкласти ще додатково кошти або ціну до мінімуму спустити