Герцогиня• 12 января 2025

Ви жили б в такому будинку? Не Україна

Велика просто квартира з хорошим ремонтом
Та никада в жизни• 12 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Там де жовта обява )
Там плесень на доме.
Нет
Перша скрипка• 12 января 2025
Ответ дляliss
.. был вопрос вот ответ . А вы хто
а ви хто?
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляЛовлю капці
То есть это вы под аренду так перебираете??? Я думала покупаете квартиру.
Купуємо собі
liss• 12 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
В Майами или где там, погорели все виллы. Поэтому Польша рулит ))
:))) так там где погорело , нашим не снять ))
Вільний митець• 12 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Ага , где там ... но не в Майями
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляГубной рояль
Балконов нет, зелени рядом нет - не очень конечно.
Там мій двір всередині зелений
liss• 12 января 2025
Ответ дляПерша скрипка
а ви хто?
Смотрите там кнопочка есть блок .. очень классная . Пользуйтесь , я ж открыта ))
Та никада в жизни• 12 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Ні звісно
А что то чёрное на фото?
Перша скрипка• 12 января 2025
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
Каркуша Клара• 12 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Купуємо собі
Автор так внутри покажите . Это Вы в пределах 70 тыс.евро присматривает? И я бы уточнила там все же такое чувство, что плесень на стенах
Перша скрипка• 12 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Там мій двір всередині зелений
Автор, ну яку пораду Ви хочете почути від тих, хто по фотці одного фасаду вже ’визначив’, що і балкона нема. і зелені нема, і плісняву бачить, котрої нема
По факту: дивіться стан сходової, комунікацій, щоб вулиця не була перевантаженою транспортом. Бо навіть при хороших вікнах шум і вихлопні гази будуть надокучати. Хоча, як то кажуть, людина до всього пристосовується. Будинок явно добротний, такі кам’яниці 100 років простояли і ще стільки ж, як не більше, простоть практично без змін. Відразу виясняйте питання з парковкою. Ну і чинж який.. Над нею ще одна квартира в мансарді чи ця квартира в 2-х рівнях?.
Перша скрипка• 12 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
немає там плісняви. Це типовий наліт на такого кольору стінах від вуличного пилу і вихлопів транспорту. Своє також з часом дає опалення вугіллям
Шкала Радощів• 12 января 2025
Там на третьому якись маніяк живе , якась статуя стоїть підозріла , плюс де баклан де дерева?
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляПерша скрипка
Так над нею ще одна, тому виходить не останній поверх . Чинж нормальний близенько 600 злотих за 55м2
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляШкала Радощів
Може дро..ть , господи прости 🤣🤣🤣🤣
Мост_Устал• 12 января 2025
Головне, який район, а не який будинок
Перша скрипка• 12 января 2025
Ответ дляГерцогиня
це зимою чи літом такий? Опалення центральне?
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляПерша скрипка
Це фото сьогодні
Опалення центральне, але зберегли піську
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляПерша скрипка
Ой вибачте пічку😂
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляПерша скрипка
Чинж такий постійно ( електрика і газ окремо)
Каркуша Клара• 12 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Вы внутри покажите квартиру. Там ступеньки деревянные ?
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Маю відео , тут не загрузиться. Зараз пошукаю по обявах ( пару хвилин)
Перша скрипка• 12 января 2025
Ответ дляГерцогиня
він не може бути такий постійно, тому що в опалювальний період туди включають опалення. Значить, влітку буде менший. Як для такої квадратури, то недорого. Тільки ще зверніть увагу на скільки осіб такий чинж. Бо він теж залежить від кількості проживаючих. Щоб це не був часОм чинж з розрахунку на 1 особу
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляПерша скрипка
Дякую у мене вже є дві квартири тут. Просто в хороших домах і здається гарно. Тільки маленькі. А тепер шукаємо собі, але не дорогу і велику.
У мене на тих квартирах чинж в одній 655 на іншій 720 і вони незмінні. Додатково платимо за газ і електроенергію.
Каркуша Клара• 12 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Так Вы их сдаете?
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Так Вы их сдаете?
Дав так а цю собі саме дивимося. Для себе щоб жити
Не прохожу мимо• 12 января 2025
Автор, цікаво, а яка вартість?
Дівчина Бобула• 12 января 2025
Зі свого досвіду скажу, я живу в Польщі, кам´яниця має свої мінуси- дуже багато алкашні там завжди живе, ходить....
Обов´язково зробити ремонт зі зміною проводки, бо там все старе.
Плюси- хороші ціни, порівняно з блоками
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Плюси- хороші ціни, порівняно з блоками
Там ідеальний новий ремонт. Це підкупає. (((
Але район так собі.
автор Герцогиня • 12 января 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Автор, цікаво, а яка вартість?
70К