Все! Выдыхаем!
Якщо Україна піддасться вимогам американських політиків знизити мобілізаційний вік, це не принесе істотного ефекту на фронті, але може обернутися демографічною катастрофою для країни. Таку думку у своєму Телеграм висловив військовий оглядач Олександр Коваленко.
Він висловив припущення, що розмовами про необхідність знизити мобілізаційний вік в Україні майбутня адміністрація Дональда Трампа спробує виправдати скорочення військової допомоги Києву. Але навіть якби Київ поступився вимогам, це навряд чи принесло б результат на полі бою, вважає Коваленко.
Насамперед він звернув увагу на те, що додаткові рекрути мають бути відповідним чином озброєні й оснащені.
"Припустимо, мобілізують 100 тисяч осіб. Це приблизно 125 батальйонів, які зі свого боку мають бути укомплектовані танками - 1 375, ББМ - 4 125, артилерія - 1 500 і так далі. Питання, звідки це все в України, якщо від США ми отримали безпосередньо тільки 31 танк М1А1? Містер Трамп передасть для комплектації 125 батальйонів 1 375 M1A1 Abrams, що припадають пилом на складах у кількості понад 5 500 од. при більш ніж 2 500, що перебувають у строю?" - запитує Коваленко.
Він підкреслив, що без належного оснащення зброєю і технікою додаткові 100 тисяч піхотинців "закінчаться в нуль" за 3-4 місяці. І якщо це будуть 18-річні хлопці, то це буде "тотальний демографічний апокаліпсис", вважає аналітик.
Якщо в цьому світі допускають таких як путлєр і кім чен сир, тоді нащо такий світ!? Нащо ми будемо класти життя наших дітей, щоб жила сито Європа з газом і США вели справи з путлєром???! Тому ядерка, дати 24 години на вивід усіх іноземних загарбницьких військ з нашої території ну а якщо ні, то нащо такий світ, щоб ми дивилися як винищують наших 18 річних дітей??! За своїх синім 18 річних сама усім горло перегризу. Чи хтось думає, що матері спокійно пустять дітей на убой, щоб бути щитом Європі?!! Та хай вона згорить та Європа разом США, якщо така їх підтримка! Захотіли б - давно б відрубили рашку від SWIFT , заблокували усю торгівлю. І війна одразу б скінчилася! Тварюки!
Ответ дляПиона
Матери 25 летних перегрызли за своих горло?
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Ця надія здохла після виборів в 2019. Уви і ах, тоді стало ясно, що все піде по одному місцю.
Ще набагато раніше. І до Пороха також багато питань:
- Іловайський котел (2014)
Під час президентства Порошенка сталася трагедія під Іловайськом, коли українські війська потрапили в оточення російських військ. Втрати виявилися значними. Питання щодо відповідальності за помилки в командуванні та відсутність належної реакції на загрозу російської агресії досі викликають суперечки.
- Скандали з ’Роттердам+’
Формула розрахунку вартості вугілля ’Роттердам+’ викликала підозри в корупції та звинувачення у збагаченні олігархів за рахунок державних коштів.
- Офшорні компанії
Журналісти знайшли компанії Порошенка в офшорах (наприклад, у Панамських документах). Це поставило під сумнів його обіцянки боротися з корупцією.
- «Свинарчукгейт’ (2019)
Скандал із розкраданням у сфері оборонної промисловості. Виявилося, що компанії, пов´язані з найближчим оточенням Порошенка (зокрема, Олегом Гладковським, другом Порошенка), продавали українській армії деталі за завищеними цінами.
- Військові поразки на Донбасі (2014-2015)
Крім Іловайська, були значні втрати в Дебальцевому. Президенту закидали недостатню підготовку ЗСУ до боїв і слабку організацію оборони.
- Корупційні звинувачення в оточенні
У його найближчому оточенні неодноразово виникали звинувачення у корупції, які часто ігнорувалися або замовчувалися.
- Закриття справ щодо корупціонерів
Громадськість звинувачувала Порошенка в тому, що він захищав представників еліт від відповідальності за корупцію, зокрема через ручне управління правоохоронними органами.
- Суперечливий статус Мінських угод (2015)
Підписані угоди викликали чимало критики за їхню неоднозначність і потенційні поступки Росії, що суперечило національним інтересам України.
- Монополізація медіа
Звинувачення в контролі над ЗМІ через канал ’Прямий’ та інші медіаресурси, які використовувалися для просування його політичних інтересів.
- Економічні труднощі
Різке зростання тарифів на газ і комунальні послуги, що викликало невдоволення населення.
- Відчуження бізнесу
Порошенко обіцяв продати свій бізнес (зокрема, Roshen), але цього не сталося, що викликало підозри в конфлікті інтересів.
- Слабке реформування судової системи
Хоча почалися реформи, вони залишилися неповними, і судова система продовжувала працювати з численними порушеннями та впливом з боку політиків.
- Суспільний розкол
Дії Порошенка в сфері мови, церкви (створення ПЦУ) та національної ідентичності викликали неоднозначну реакцію, поглиблюючи поділ у суспільстві.
- Обвинувачення у зраді
Після завершення каденції проти нього відкривалися кримінальні справи, включаючи звинувачення у державній зраді через торгівлю вугіллям із окупованими територіями.
- Розведення військ у Широкиному (2016)
Це викликало критику за слабкість і поступки противнику, що дозволило терористам посилити позиції.
- Контрабанда та торгівля з окупованими територіями
Хоча офіційно оголошено блокаду, продовжувалася торгівля з ОРДЛО, що викликало обурення в суспільстві.
- Реформа поліції
Поліцейська реформа мала серйозні недоліки: підвищення рівня злочинності, відсутність достатньої підготовки нових поліцейських і збереження старих корупційних схем.
- Справа Курченка та ’втеча’ олігархів
Звинувачення у створенні умов для втечі проросійських олігархів (зокрема, Курченка) та подальше невиконання вироків щодо них.
- Скандал із Burisma
За його президентства компанія Burisma, пов´язана з олігархом Злочевським, залучала до правління політиків, що спричинило міжнародний скандал із участю родини Джо Байдена.
- Зрив декомунізації у деяких регіонах
Декомунізація не була завершена повною мірою: у багатьох регіонах залишалися радянські назви, а спротив місцевих еліт не отримав належної реакції.
- Затягування справи Майдану
Багато справ про розстріли на Майдані не були розслідувані, і звинувачені уникли відповідальності.
- Недостатня підтримка ветеранів АТО
Проблеми з реабілітацією та соціальною адаптацією учасників війни на Донбасі, невирішеність питань із забезпеченням житла.
- Еміграція молоді
Через економічні проблеми та корупцію за його правління значно збільшилася кількість українців, які виїжджали на заробітки за кордон.
- Іловайський котел (2014)
- Скандали з ’Роттердам+’
- Офшорні компанії
- «Свинарчукгейт’ (2019)
- Корупційні звинувачення в оточенні
- Закриття справ щодо корупціонерів
- Монополізація медіа
- Економічні труднощі
- Відчуження бізнесу
- Слабке реформування судової системи
- Суспільний розкол
- Обвинувачення у зраді
- Розведення військ у Широкиному (2016)
- Реформа поліції
- Справа Курченка та ’втеча’ олігархів
- Скандал із Burisma
- Зрив декомунізації у деяких регіонах
- Затягування справи Майдану
- Недостатня підтримка ветеранів АТО
- Еміграція молоді
- Розвал коаліції у парламенті (2016)
Політичні скандали та відсутність стабільної коаліції призвели до гальмування реформ і ухвалення важливих законів.
- «Скандал із лісом’
Незаконна вирубка та експорт українських лісів, попри офіційні заборони, викликали серйозну критику та звинувачення у сприянні екологічному злочину.
- Суперечливий процес децентралізації
Хоча децентралізація стала однією з реформ, вона спричинила нерівність у фінансуванні регіонів і посилення впливу місцевих ’князьків’
- Справи Геннадія Корбана та Геннадія Труханова
Звинувачення у вибірковому правосудді: переслідування одних політиків і ігнорування порушень інших.
- Медична реформа Супрун
Незважаючи на позитивні зміни, реформа викликала багато суперечок через нестачу фінансування, ліквідацію лікарень у селах і незрозумілість для населення.
- Енергетична залежність від Росії
Попри декларації про енергетичну незалежність, Україна продовжувала купувати російські енергоресурси через посередників.
- Невиконання Угоди про асоціацію з ЄС
Хоча угоду підписали, реальні кроки для її впровадження були повільними, що стримувало інтеграцію України в ЄС.
- Відсутність реформ у податковій сфері
Податковий тиск на бізнес залишався високим, а нова система адміністрування викликала незадоволення підприємців.
Відсутність результатів у боротьбі з корупцією
-Попри створення антикорупційних органів (НАБУ, САП), жоден високопосадовець не був засуджений за корупцію.
- Політичні репресії опонентів
Порошенка звинувачували в переслідуванні політичних опонентів, зокрема через використання судової системи для тиску.
- Реформа освіти
Суперечливі зміни у шкільній системі, які викликали критику через недостатнє фінансування і неготовність закладів до впровадження нових стандартів.
- Конфлікти з сусідами (Угорщина, Польща)
Напруженість у відносинах через мовні питання і питання історичної пам’яті, що зіпсувало імідж України в регіоні.
- Скандали з призначеннями
Призначення близьких осіб і друзів на ключові посади викликало обурення через їхню некомпетентність.
- «Скандал із лісом’
- Суперечливий процес децентралізації
- Медична реформа Супрун
- Енергетична залежність від Росії
- Невиконання Угоди про асоціацію з ЄС
- Відсутність реформ у податковій сфері
- Політичні репресії опонентів
- Реформа освіти
- Скандали з призначеннями
ЄвгеніяЕвгения• 13 января 2025
Ответ дляbegovelik
- Розвал коаліції у парламенті (2016)
- «Скандал із лісом’
- Суперечливий процес децентралізації
- Медична реформа Супрун
- Енергетична залежність від Росії
- Невиконання Угоди про асоціацію з ЄС
- Відсутність реформ у податковій сфері
- Політичні репресії опонентів
- Реформа освіти
- Скандали з призначеннями
- «Скандал із лісом’
- Суперечливий процес децентралізації
- Медична реформа Супрун
- Енергетична залежність від Росії
- Невиконання Угоди про асоціацію з ЄС
- Відсутність реформ у податковій сфері
- Політичні репресії опонентів
- Реформа освіти
- Скандали з призначеннями
такий список на кожного президента можна було накатати, але рішення про напад хуйло ухвалив саме в 2020 році, після виборів ’какую разніцу, какой язик’ і ’просто пєрєстать стрєлять і посмотрєть в глаза’
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
На любого, да не любого. После такого списка он просто не имеет право продолжать политическую карьеру, будь это нормальное государство с гражданским обществом