Дівчата підскажіть як їх позбутись?як не боятись,я на конкорі вже 4 місяць і всерівно вони є(((вони мене лякають
Катруся 777• 13 января 2025
Ви хочете прибрати наслідок, не виявивши причину. Їх багато, треба виявити , що саме їх провокує - щитовидна залоза, хребет, гормони, порушення в серці, психоемоційний стан і т.д.
А взагалі так, в здорових людей також є екстрасистол, це варіант норми, тільки якщо вони не часті і нормального типу, а це вам скажуть тільки після холтеру
Катруся 777• 13 января 2025
Ответ дляGirlSuper
Конкор не від екстрасистол
Ви вже писали.Конкор від тахікардії.
Мені назначили окремо від того і від того , це два препарати.
Купіть ось це , і ви побачите що їх не буде
Пів таблетки може вистачити і на цілий день , екстрасистол не буде
Ви вже писали.Конкор від тахікардії.
Взагалі такі препарати має приписувати виключно лікар, який бачить повну картину і знає причину екстрасистол. Я б не рекомендувала пити таке без лікаря. Мені взагалі сказали, що антиаритмічні препарати в крайньому випадку приймати, там є якась серйозна побічна дія. Спочатку намагаються іншими групами препаратів прибрати їх, якщо це необхідно.
Ответ дляКатруся 777
И мне такое же врач сказал. Пока справляемся без антиаритмиченых будем без них
Ответ дляКатруся 777
Мені виписав лікар
І ситуація з автором у нас однакова
Ответ дляGirlSuper
Мені виписав лікар
І ситуація з автором у нас однакова
Буду йти знов до іншого кардіолога, і у вас вони зовсім пройшли?який ваш вік?
Ответ дляКатруся 777
Холтер був ще в липні,і по ньомк виписали конкор...
Там не багато їх,я чомусь думаю що теж через спину в лопатці лівій болить
Катруся 777• 13 января 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Може бути, в мене скоріше за все теж через спину. Тоді вирішуйте питання з спиною і пройдуть екстрасистоли. Я якось була на масажі, і коли масажист почала масажувати біля хребта, почалася така екстрасистолія, що я думала помру там, ніколи в житті такої не було, хоча я з ними давно живу. Тому я і зробила висновок, що щось там десь зажимає, що провокує екстрасистоли. Лікар потім підтвердила, що може бути дійсно це через проблему в спині.
Ответ дляGirlSuper
Зовсім, 33 роки
А як довго пили ті таблетки?
Ответ дляКатруся 777
А зараз вони є?спина болитт?
Ответ дляGirlSuper
Ну днів 6
Вони діють одразу.
Мені лікар виписала пів таблетки рано пів ввечері.
Може вистачити і половини таблетки на весь день.
Вони діють одразу.
Так мало на 6 днів?а вонр лікують?а як довго були екстрасістоли без лікування?
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Так лікують звичайно.
Лікар мені виписала різні препарати , окремо від тахікардії , щоб не понижали тиск.
До . Користувалась конкором
В мене і так низький тиск.
Довго були екстрасистоли , в день багато разів , і дихати важко було
До . Користувалась конкором
В мене і так низький тиск.
Ответ дляМerida
А у вас теж екстрасістоли?
Катруся 777• 13 января 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А зараз вони є?спина болитт?
Так, є, я спочатку дуже лякалася, бігала по лікарям, але потім просто до них звикла, навіть коли з´являються не звертаю увагу на них. Часто бувають на погоду - тільки починається дощ, то таке відчуття що безперервно вони. В інші дні може взагалі не бути. Спина в мене інколи болить, поясниця, але в мене там грижі. А де саме виникає проблема, на мою думку (це шия і грудний відділ )- там не болить. Колись дуже крутилася голова, зробили рентген шиї - а там нестабільність міжхребцевих дисків. Тобто вони можуть зміщуватися , передавлювати нервові закінчення, в результаті до серця неправильні імпульси подаються, збивається ритм. Це я вже потім почала це все читати і вивчати. Наразі проблеми з спиною не вирішувала, немає коли)) думаю, можуть допомогти фізичні вправи, мені радили вправи Шишоніна для шиї, кажуть прям супер. Але чесно, не робила поки нічого
Ответ дляКатруся 777
Отак і в мене деколи безперервно бахкає,так лякає коли вони є,відразу пульс і я панікую....
Ответ дляGirlSuper
Так лікують звичайно.
До . Користувалась конкором
В мене і так низький тиск.
До . Користувалась конкором
В мене і так низький тиск.
Ооо і в мене так,конкор понижує тиск,а х якого ви міста?шукаю кардіолога в києві
Катруся 777• 13 января 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Доречі, мені ще радили магній попити, одна з причин - нестача вітамінів і мінералів для серця. Калій і магній - те що підтримує роботу серця. Це точно не завадить Вам. Мені приписували панангін, але мені здається там дозування зовсім мале, можна щось на айхербі пошукати. Але точно не раджу пити протиаритмічні без консультації лікаря. Доречі, якщо ситуація з екстрасистолами від літа змінилася, є сенс ще раз зробити холтер. Основне щоб не з´явилася миготлива аритмія, тоді прийдеться робити операцію - абляцію.
Обов´язково поставте ще раз холтер, якщо сильно турбує, а тоді вирішите разом з кардіологом, що робити. І вітаміни поки пийте
Ответ дляМerida
Автор, если у вас патологичкская картина, сделайте абляцию, и живите спокойно.
Научитесь доверять врачами, а не искать помощи в интернете.
Патологій в мене не було,ні по узд ні по холтеру