Ніка Найз• 13 января 2025

Найближчі 50 років ми будемо жити з постійною загрозою вторгнення РФ

війна в цьому році продовжиться і стане ще більш жорстокою, ніж була, — засновник 13-ої бригади Нацгвардії «Хартія» (https://www.pravda.com.ua/columns/2025/01/13/74931...) Всеволод Кожемʼяко.

Країні та її захисникам стане ще важче. Політики, які не розуміють і не відчувають поля бою, в надії на скорі вибори, будуть намагатися вести агітацію, заграваючи з мирним населенням і підтримуючи військових (але ні перше, ні друге не буде щирим). А мирне населення, введене в оману тим, що нібито разом із виборами наближається мир, все більше буде віддалятися від тих, хто боронить їхнє мирне існування.

За його словами, мир не настане, виборів не буде. Війна продовжиться, тому що, рф це вигідно. Вони просуваються вперед майже по всій лінії фронту. Також вони перебудували економіку, навчилися обходити санкції, економіка рф продовжує заробляти чималі гроші.

Рейтинги їхнього диктатора дуже високі, йому вдалося переконати своє населення в необхідності цієї війни. Пропаганда розгорнута широко, владі нічого не загрожує.
Quietude• 13 января 2025
Ответ дляAllemagne
Это говорили предсказатели, подобные вам.
А я не предсказатель, так что успокойтесь.
Allemagne• 13 января 2025
Ответ дляQuietude
Я спокойна.
Колючая Роза• 13 января 2025
только почему то пропагандоны и росс сми, начало закидывать удочку, что цели достигнуты и тп....Надо же как то донести населению, вот уже начали.
Он симонянша заявляет, что Одесса уже не нужна, мол путин такого не говорил, что она нам нужна))))))