Ніка Найз• 13 января в 08:53

Найближчі 50 років ми будемо жити з постійною загрозою вторгнення РФ

війна в цьому році продовжиться і стане ще більш жорстокою, ніж була, — засновник 13-ої бригади Нацгвардії «Хартія» (https://www.pravda.com.ua/columns/2025/01/13/74931...) Всеволод Кожемʼяко.

Країні та її захисникам стане ще важче. Політики, які не розуміють і не відчувають поля бою, в надії на скорі вибори, будуть намагатися вести агітацію, заграваючи з мирним населенням і підтримуючи військових (але ні перше, ні друге не буде щирим). А мирне населення, введене в оману тим, що нібито разом із виборами наближається мир, все більше буде віддалятися від тих, хто боронить їхнє мирне існування.

За його словами, мир не настане, виборів не буде. Війна продовжиться, тому що, рф це вигідно. Вони просуваються вперед майже по всій лінії фронту. Також вони перебудували економіку, навчилися обходити санкції, економіка рф продовжує заробляти чималі гроші.

Рейтинги їхнього диктатора дуже високі, йому вдалося переконати своє населення в необхідності цієї війни. Пропаганда розгорнута широко, владі нічого не загрожує.
автор Ніка Найз • 13 января в 09:24
Ответ дляAnnalise
Не получат, потому что у нашей армии жопа голая - оружия нет серьезного, а то что дают по крупицам и то тырят
Хватит уже посылать мужчин от мала до велика на убой
Чем по Вашему Украина не только воюет, а хорошо воюет , уже три года?
gaga-48ba• 13 января в 09:29
Ответ дляМанула
При чому тут не хоче? Ніхто не хоче помирати на війні. Але є мудак владімірХ, якому нудно та застой без ’двіжухі’ з вбивствами напевно вже мільйонів людей ...
так прикоритні усякі не воюють, а інших загоняють, як скот
gaga-48ba• 13 января в 09:30
Ответ дляНіка Найз
идите на кладбище на безлюд и посмотрите, чем воюет
автор Ніка Найз • 13 января в 09:31
Ответ дляgaga-48ba
Покажите мне хоть одну войну без потерь?! К сожалению на войне они были и будут! А Украину сдавать врагу нельзя! Он ее уничтожит!
Мимо_шла• 13 января в 09:31
Ответ дляNYC
Ну 20/01 вряд ли что то изменится. А так я думаю в течение полугода будет временное затишье.
Я тоже так думаю.
Время передохнуть надо нам,им и даже партнёрам
Манула• 13 января в 09:31
Ответ дляgaga-48ba
Це так, на жаль ...
автор Ніка Найз • 13 января в 09:32
Ответ дляМимо_шла
Я тоже так думаю.
У врага все нормально! Он как раз против передышек! США ? Какая передышка? Там ВПК спит и ждет новые заказы!
Мимо_шла• 13 января в 09:32
Ответ дляНіка Найз
Что гадать и спорить, поживём увидим
автор Ніка Найз • 13 января в 09:33
Ответ дляМимо_шла
Что гадать и спорить, поживём увидим
Что еще остается...
gaga-48ba• 13 января в 09:33
Ответ дляНіка Найз
ну якщо ’потеря’ не ти чи твій близький, то чого б не повоювати до кордонів 91 року
автор Ніка Найз • 13 января в 09:34
Ответ дляgaga-48ba
Если делить на своих и чужих, то получится что и защищать Украину будет некому!
Ruby Rose• 13 января в 09:44
Как же этим бригадирам хочется, чтобы продолжалась война
gaga-48ba• 13 января в 09:45
Ответ дляНіка Найз
вже поділено на касти давно, каста ненавчених воювати, каста клоунів, каста прокурорів- мсек, та далі
автор Ніка Найз • 13 января в 09:47
Ответ дляgaga-48ba
Поэтому война будет вечно!
gaga-48ba• 13 января в 09:48
Ответ дляНіка Найз
Поэтому война будет вечно!
Це що означає? Що потрібно брати з них приклад ,бути сам за себе та рятуватися.А не те, що потрібно піти в посадку та померти там за два дні.
автор Ніка Найз • 13 января в 09:49
Ответ дляgaga-48ba
Если каждый сам за себя, то Украины как страны скоро не будет!
Наша сила в единстве!
gaga-48ba• 13 января в 09:50
Ответ дляНіка Найз
Наша сила в единстве!
Ви праві! Зараз піду до військомату.Разом до перемоги!
Альфасамка• 13 января в 09:51
та може відсосуть одне одному і закінчать
Нетта• 13 января в 09:53
Ответ дляМимо_шла
Я тоже так думаю.
В слове передохнуть ударение на ’о’
автор Ніка Найз • 13 января в 10:00
Ответ дляgaga-48ba
ТЦК
Quietude• 13 января в 10:06
Ответ дляAllemagne
Это будет всегда, а не какие-то 50 лет.
Не будет. Они развалятся за это время.
Allemagne• 13 января в 10:08
Ответ дляQuietude
Не будет. Они развалятся за это время.
Ага. А война закончится через 2-3 недельки, вагнеровцы сковырнут путина и санкции убьют рф через год.
Quietude• 13 января в 10:09
Ответ дляAllemagne
Этого я не говорила
begovelik• 13 января в 10:10
Ответ дляМанула
Згодна, роZZ федерації не вигідно закінчувати війну
І Зеленському також, бо доведеться проводити вибори
Allemagne• 13 января в 10:10
Ответ дляQuietude
Этого я не говорила
Это говорили предсказатели, подобные вам.
frumoasa17• 13 января в 10:34
Ответ дляРойЛеля
Я про підростаюче покоління.
В мене сини трохи менші за мобілізаційний вік.
Я не хочу нікуди їхати. Але на поталу не віддам, тож треба думати
Вибачте, а що тут думати?
Це все складно, але треба придивлятися до країн, систем освіти з урахуванням свого бюджету, наші навчаються і в Словакії, Німеччині, Австрії, і в Латвії, вивчати англійську. Якщо в певній країні освіта на місцевій мові, то і її вивчати. До 18 років є можливість поїхати, зробити новенький закордонний паспорт на 10 років після виповнення 16. Повернутися завжди буде можливість. Головне це живі діти.
всем надо• 13 января в 10:38
Ответ дляfrumoasa17
Вибачте, а що тут думати?
Типа жить можно везде. Так чего париться? Где то даже лучше - зарплаты больше. Если уехать в юном возрасте так тем более заработаешь там и на дом и на всё. Например в США.
mymoly• 13 января в 10:41
Ответ дляНіка Найз
Агов, ще років 30 і Україна точно переможе, сподіваюсь на кордонах 91року, а не десь біля...
frumoasa17• 13 января в 10:42
Ответ длявсем надо
Головне жити це взагалі базове і мати свободу.
Так і є, чим молодша людина, то тим легше вона інтегрується. Бачу все на власні очі, як діти це все роблять. А питаєш їх, що хочеш ти повернутися, так відповідь - ні.
Natal_ka91• 13 января в 12:20
Жаль чоловіків, будуть в тюрмі або м´ясорубці десятки років((