Не заздріть тьоті• 13 января 2025
Те кто встаёт до 7 утра во сколько вы ложитесь спать?
Читаю тему о том как встают в 6 утра и все дела делают. Во сколько же вы ложитесь спать?
Крошка Енот• 13 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Судя по ответам выше вы не высыпаетесь. Чтобы хорошо выспаться надо не менее 9 часов сна
Мне 7 хватает
А вот 5 мало
Анонимба• 13 января 2025
О 2. Не виходить заснути раніше. встаю о 7. Але в суботу- неділю сплю скільки вийде, тому понеділок- вівторок ще можна жити, середа вже важко, в четвер- пʼятницю вже взагалі падаю з ніг, доживаю тільки за рахунок думок про вихідні
Конотопська відьма• 13 января 2025
мій чоловік підривається о 6-й - жайворонок, лягає о 20, може взагалі о 18 вже спати, може в 23 лягти, але вскакує, я навпаки, можу сидіти за компом до 3 години ночі а потім спати до 12 години, але ми працюємо вдома разом, тому в нас робота не страждає
дітей в школу збирав завжди він, а все, що там ввечері терміново треба на ранок - то вже я
Майор Медуза• 13 января 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Мой муж ложится в 22 ровно
Встает в 6 , причем реально встает , а не валяется с телефоном в кровати
Я так не могу )
У меня так папа всю жизнь, но он даже в 21 ложился, самый скучный партнёр, на мой взгляд((
Майор Медуза• 13 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ой, мой муж встаёт в 5:30, летом может и раньше. И неважно во сколько лёг спать...
А потом в 20:30 батарейка садится и в 21:00 нужно ВСЕМ спать!
А я сова...и часто бессонница мучает. И утром совсем не доброе...
Ох, весёлая у нас жизнь, скажу я вам.
ООО! Вот так мой отец поступал всегда! Детям жесть так жить
Показушница• 13 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
У людей по різному, мені вистачає 8-9 годин, якщо спатиму довше - мені буде погано весь день
Звоночек• 13 января 2025
зазвичай лягаю в 2 ночі і ледь встаю в 8.
вчора лягла в 23:30 і встала в 6, виспалась. до опівночі цінність сну за годину вища, ніж після.
буду тепер раніше лягати і раніше вставати. краще зранку шось робити ніж до ночі втикати
Мастер Класс• 13 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Чтобы хорошо высыпаться, каждому нужно свое время. Я после сна 8-9 часов, буду вареная целый день. Все индивидуально.
дякую аж підскакую• 13 января 2025
Между 22 и 23
Обычно читаю перед сном еще минут 20-30, чтобы быстро уснуть