Теща дочки• 13 января в 16:28

Рецепт домашнього зефіру. Поділіться, будь ласка.

Дуже люблю зефір, але не можу знайти нормальний. То занадто солодкий, то занадто ароматизований і хімозний, то і перше, і друге одразу.
Хочу спробувати зробити сама, але шукаю перевірений рецепт з порадами, як для початківця. Поділіться, будь ласка.
Дякую.
Дружная семейка• 13 января в 16:36
На Ютубе полно видео рецептов
Barkas• 13 января в 16:42
Україномовний ютюб-канал, там різні рецепти, все докладно, я роблю на полуничному і персиковому соці, бо люблю ці смаки, також банановий, це любов!
Луковая• 13 января в 17:23
я роблю тільки на дитячому пюре
автор Теща дочки • 13 января в 17:29
Ответ дляЛуковая
я роблю тільки на дитячому пюре
Скажіть, будь ласка, чи вийде зефір, якщо немає планетарного міксеру? Є лише звичайний ручний, ще й старенький.
Луковая• 13 января в 17:48
Ответ дляТеща дочки
звісно. у мене ніколи не було планетарного
Вакцениро Вона• 13 января в 18:09
Ответ дляТеща дочки
Мій ручний перегрівається і на зефірі, і на білковому кремі, багато хто палить ручні міксери на цьому.
автор Теща дочки • 13 января в 18:10
Ответ дляВакцениро Вона
Ну доведеться ризикнути, хоч раз спробувати.
Вакцениро Вона• 13 января в 18:14
Ответ дляТеща дочки
Звісно, просто попереджаю, успіхів!
автор Теща дочки • 13 января в 18:16
Ответ дляВакцениро Вона
Звісно, просто попереджаю, успіхів!
Дякую)
Чтооооооооооо?• 13 января в 20:18
Ответ дляТеща дочки
Посмотрите у Юлии Смолл на you tube