Баба Йога• Изменено 13 января в 16:30
Старий кум і його нова любов.
Дружимо багато років . Майже всі свята , відпустки, вихідні проводимо разом . Він жив у громадянському шлюбі з жінкою з якою у мене теж були дружні стосунки . Але життя так склалося що вони розійшлися . І от він знайшов собі іншу пару . Різниця у віці 19 років ( в кума з нею ну і відповідно у мене теж). Вона не погана , вихована , стримана . Але мені з нею нудно . Кум дуже хоче дитину , бо в свої 42 ще не має . Я його розумію . Ми з чоловіком всіляко його підтримуємо . І там так бачу все серйозно, діло йде до весілля . І я розумію шо та «мала» тепер з нами надовго . А я вже не вивожу . І також видно що і їй з нами не цікаво . Сидить бідна мучиться щоразу .
І я вже ледь тримаюся .
годовасик• 13 января в 17:10
Ответ дляБаба Йога
Ну поки шо « улыбаемся и машем».
Заради кума .
Але вже напрягає .
Заради кума .
Але вже напрягає .
Я не поняла, а как часто они у вас в гостях, что вы не вывозите?
Баба Йога
• 13 января в 17:17
Ответ дляЖонДуан
А вам він подобається,як чоловік?
Не розглядаю в цьому плані.
Це якесь збочення в моєму світогляді.
Ми вже як родичі 🤣
Це якесь збочення в моєму світогляді.
Ми вже як родичі 🤣
Баба Йога
• 13 января в 17:18
Ответ длягодовасик
Часто. Ми живемо на одній вулиці.
Кожні вихідні бачимось. Іноді і на тижні можемо зустрічатися.
ЖонДуан• 13 января в 19:11
Ответ дляБаба Йога
Не розглядаю в цьому плані.
Це якесь збочення в моєму світогляді.
Ми вже як родичі 🤣
Це якесь збочення в моєму світогляді.
Ми вже як родичі 🤣
Тоді вам повинно бути однаково на його особисте життя.
Баба Йога
• 13 января в 20:31
Ответ дляЖонДуан
То мені й однаково 🤷♀️
Баба Йога
• 13 января в 22:59
Ответ дляЖонДуан
А навіщо пост створили?
Спробуйте відсторонено прочитати ще раз .
ЖонДуан• 14 января в 00:43
Ответ дляБаба Йога
Прочитала ще раз щойно.Вам потрібна подруга.Мого колишнього хлопця сестра теж хотіла собі подругу,але я у ролі подруги не годилася їй.Тому вона розсварила нас і підсосувала йому своїй подруг,а вони йому не подобаються,як жінки.