Весотехник• 13 января в 18:49

Сьогодні що, щедрий вечір?

То яке свято?
ReintTycha• 13 января в 21:29
Ответ дляВесотехник
Намаюсь втекти від вас але ваше святкування таке тухле, що ви ніяк мою тему не залишите в спокою.
Йдіть вже щедруйте і не сидіть в моїй темі.
Ви не намагаєиесь втекти від мене- бо продовжуємо діалог.
І коли вже ми майже друзі- то дайте відповідь на пост 88
Не боюся осуду• 13 января в 21:34
Ответ дляВесотехник
Загуглила
Меланії 31 грудня, Василя 1 січня, старого нового року немає в календарі, 13 січня - мучеників Єрміла і Стратоніка, мученика Петра Анійського.
Авторе, я також таке гуглила. Але це ’по-новому’. Багатьох святкує, як і святкували, тобто 13го Меланії)
ReintTycha• 13 января в 21:45
Ответ дляВесотехник
Ви просто нагадали мені в душу.як і багатьом тут, які сьогодні свякують Щедрий вечір.
Бо так святкували ми в дитинстві і наші батьки
автор Весотехник • 13 января в 21:50
Ответ дляReintTycha
Ну то йдіть вже, з нагадженою душею
ReintTycha• 13 января в 22:08
Ответ дляВесотехник
Ну то йдіть вже, з нагадженою душею
І Вас люблю