Ужгород• 13 января в 19:42
Після антибіотику наліт на гландах
Дівчата, чи бувало у ваших дітей наліт якійсь, цяточки на гландах після прийому антибіотиків? Лор сказав, що скоріше за все як дисбіоз, мигдалики у білих плямах, а мені страшно, що раптом помилився(
Ужгород
• 13 января в 19:43
І що ви робили в такому випадку, чи приймала щось дитина додатково ( Бактобліс, наприклад), чи само пройшло?
Синди Кроуфорд• 13 января в 19:56
Ответ дляУжгород
Такие налеты могут быть даже вирусные
Закусенец• 13 января в 20:00
Подавать пробиотик.
Бакпосев делать не раньше 10 дней после отмены антибиотика, если вы его соберетесь делать
Неновая почта• 13 января в 20:06
Кандида. Она разрастается на слизистых после а/б. У моей дочки так было. Мазали Кандидом (ну, пытались мазать:))
Ужгород
• 13 января в 21:28
Дякую всім, от не дарма я переживаю, бо виглядає якось страшно і при цьому нічого не робити.
Ужгород
• 13 января в 21:28
Ответ дляСинди Кроуфорд
Такие налеты могут быть даже вирусные
Вони потребують лікування, чи проходять самі?