ПростоБелка• Изменено 13 января 2025
Криза 3 років- не сприятливий період початку дит садка?
Чи спробувати повести?
Чи це буде травма дитині?
Скільки це триває місяців?
Планувала водити в приватний дитячий садок до обіду
Чи це буде травма дитині?
Скільки це триває місяців?
Мадам Подлинник• 13 января 2025
А в чому криза?
Мені здається це вме надумано криза двох, криза трьох, криза п´яти
Почекуха• 13 января 2025
Ответ дляМадам Подлинник
А в чому криза?
Виходить раніше 18 років в садочок рано
ВундерКИНГ• 13 января 2025
Это ж индивидуально. Криза не криза, а в сад нужно идти. А потом в 4 года криз, в 5. Так до сада может и не дойти
Сусановна• 13 января 2025
Ну що значить криза? Я так розумію, це деякі зміни в поведінці дитини, які інколи не дуже зручні для батьків. В чому проблема вести у садок? Дитина навпаки в 3 роки усвідомлює своє я, свою самостійність, якраз не так страшно відділитись від мами.
П.с. У мене малому 3.4, так, з´явились протести, якась така вредність, складно домовитись. Нічого в цьому прям страшного не бачу, час іде, маленька особистість міняється
Сердючка• 13 января 2025
Не існує кризи 3-х років, автор.
Дитина росте от і все.
3 роки треба бігти в садочок!
Ще потерпіть трішки і чим далі тим складніше буде дитині адаптуватись.
Дитина росте от і все.
3 роки треба бігти в садочок!
Сирожено_пирожено• 13 января 2025
Я в 2 роки і 3 міс відвела на півдня, любить садок,зранку біжить туди жодного разу не плакав. Перед садочком обіймаю,кажу що обов´язково за ним прийду і все,дитина радісна забігає в садок. Криза є вдома,в садку її немає)) Зараз в нього все яяяя, моє моє, і якщо мама каже так то він відповідає ні і навпаки)))
ПростоБелка
• 13 января 2025
Ответ дляSo_so
Главное, прекратить ГВ до этого кризиса, а в садик можно.
Гв в 1.5 закінчила
Хропочка з гривкою• 13 января 2025
Автор, у вас просто є час бути з ним вдома, інакше таке питання б не стояло