АгатаХристя• 13 января 2025
Дитячий кросфіт -ваші відгуки. Чи підходять такі заняття дитині
9-10 років? Завжди думала, що це тільки для дорослих. Неподалік від дому є студія, хочу записати дитину. Але хвилююсь, чи не буде там надмірноно навантаження....Може, ваші діти займались, є відгуки?
...аяприкольная• 13 января 2025
А зачем ? для этого возраста много других секции . Я ходила хорошо в плане похудения но как секция никогда б не рассматривала для детей
АгатаХристя
• 13 января 2025
Ответ для...аяприкольная
Вокруг, к сожалению, нет других секций. Дочь ходит на танцы, но это 2 р/неделю по часу, это мало ей.
БезникаЯ• 13 января 2025
Мені здається, що дітям працювати з вагою не надто корисно. Але може це моє імхо. Надто тендітний організм що ще формується.
Кишмишная Мая• 13 января 2025
моя дочка ходила и ей очень нравилось. крос фит это же комплекс упражнений на все группы мышц
сладкий_ноябрь• 13 января 2025
Ответ длявре_Динка
Я вважаю що це і для дорослих шкідливо
Шкідливо все, якщо неправильний підхід до занять і неправильно виконувати вправи
сладкий_ноябрь• 13 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Ємммм то інше.
Там вони не таскають штанги
сладкий_ноябрь• 13 января 2025
Кросфіт для дітей відрізняється своїми силовими навантаженнями від дорослого.
Там дитина навчиться різним технікам віджимань, підтягувань, прес, стрибки, біг. Там навантаження на всі групи мʼязів.
АгатаХристя
• 13 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дякую