Едимнаморе• 13 января в 22:25
Робота в репетитора. Достойна зп.
Займаюсь очно і онлайн.
В Києві.
Віддача на всі 100%. Маю відповідну освіту та досвід.
Беру 300грн за годину.
Бачу на сайті Букі-репетитори ціна за таку роботу 500грн
Репетитор молодші класи та англійська мова.
Я себе недооцінюю?
Боюсь, що учні відмовляться від занять, якщо поставлю 400грн/год.
Реально, хочеться більше заробляти.
В Києві.
Беру 300грн за годину.
Я себе недооцінюю?
Реально, хочеться більше заробляти.
Без QR коду• 13 января в 22:26
У вас багато учнів? Якщо так, то сміливо підвищуйте ціну/покращуйте рекламу
Залізний кіготь• 13 января в 22:29
Если есть опыт и знания то поднимайте. Вы найдете своих учеников. Моя подружка за урок берет 20 евро и недостатка в учениках нет. Но она очень крутая.
Дуб береза• 13 января в 22:33
Я займаюсь виключно з дорослими, з наявним рівнем щонайменше В1, бізнес англійська, менеджмент, юридична англійська, асинхронне або мінімальна кількість занять 3 рази на тиждень. Моя ціна як для Києва м´яко кажучи лояльна, але на букі жодної заявки за 1,5 року не брала-їх просто обмаль, ще й з якимись дивними запитами. Ціни можуть бути які завгодно, але це не значить, що там репетитори отримують учнів.
сладкий_ноябрь• 13 января в 22:34
Крім віддачі повинен бути ще й результат у учнів.
Якщо він є, то піднявши вартість заняття, вони залишаться з вами.
Відсіяться ті, хто вважатиме, що за такий рівень занять це дорого
Маю натхнення• 13 января в 22:34
Это очень мало
Но не факт, что сможете найти клиентов по более высокой цене
Пробуйте
Но это не так просто как тут пишут
Пробуйте
Но это не так просто как тут пишут
Маю натхнення• 13 января в 22:39
Вон в другой теме пишут разную фантастику - может и вы так сможете - каждый день по четыре ученика и за час по тысяче грн.
Аноним_1858• 13 января в 22:59
начальные классы-дороже, обычно, не стоят. Аанглийский-не думаю, что у Вас реально крутой уровень, языковая практика и т.д. Разве что, на нагл.яз. можете поставить 350.
А я нівроку• 13 января в 23:20
Чкий рівень пнгл Ви маєте? Учнів якого рівня берете? За якими підручниками працюєте?
Анонім Завгосп• 13 января в 23:37
З букі мала негативний досвід, вчитель онлайн, 100% передоплата, без камери , звʼязок у неї ніякий , що дитина погано чула . Я так зрозуміла, що урок проходив під час її прогулянки хз де, може десь в зарі в Німеччині скуплялася, більше я в таке не граю. Так що ця платформа якийсь разіодняк.
Носки на подтяжках• 14 января в 00:21
Я плачу своему репетитору 20€ в час, считаю это нормальной ценой. Но она вау и живёт в англоязычной стране. Так что это ещё по-божески.
Подтяжка• 14 января в 00:46
Ответ дляМаю натхнення
В какой теме? Не видела...
Нагайна• 14 января в 03:18
ребенок занимается третий год с репетитором с буки .
очень довольны учителем. радует что есть платформа и там хранятся конспекты дз..
оплата за пакет занятий
Не їм після шостої• 14 января в 08:45
а за яким правилом ви написали ’робота в репетитора’, просто цікаво?
язззззь!!!• 14 января в 10:05
Ответ дляНе їм після шостої
Я теж перечитала декілька разів.