Ніка Найз• 14 января в 10:10

Скільки в Україні 18-26 річних юнаків не підлягають мобілізації

Згідно з чинним законодавством в Україні призову до війська підлягають чоловіки віком від 27 років. Однак станом на зараз є близько 1,68 млн чоловіків віком від 18 до 26 років, яких не можуть мобілізувати.

Про це повідомляють Texty.org.
автор Ніка Найз • 14 января в 10:10
Згідно з дослідженням, яке провело видання, зараз в Україні є близько 1,68 млн чоловіків віком від 18 до 26 років, які не підлягають мобілізації.

’За нашими оцінками, від мобілізаційного резерву потрібно відняти трохи більш як половину — 707 тис. чоловіків віком 18-26 років, що не належать до інших груп, які ми вже враховували’, — йдеться у повідомленні.
Якщо брати до уваги категорії юнаків віком 18-26 років, то туди увійшли:
5,5% — залишилися в окупації;
6,3% — виїхали за кордон;
5% — заброньовані від мобілізації;
9,7% — мають інвалідність;
24% — студенти.
Водночас наразі невідомо, скільки молоді добровільно мобілізувалося. Фахівці припустили, що 100 тис, як половина довоєнної чисельності ЗСУ, це 6%.
’Загалом можемо припустити, що 34% чоловіків віком 18-26 років не підпадатимуть під мобілізацію навіть у разі зменшення призовного віку. Якщо враховувати студентів, то 58%. Віднімемо 707 тис. чоловіків віком 18-26 років, що не належать до інших груп, які ми вже відняли’, — йдеться у повідомленні.
автор Ніка Найз • 14 января в 10:12
От 25 (ошибка ред.)
begovelik• 14 января в 10:19
А вы, автор, подлежите мобилизации?
begovelik• 14 января в 10:21
Удалено администрацией...
inresta• 14 января в 10:30
а самолеты они не хотят дать?
автор Ніка Найз • 14 января в 10:41
Ответ дляbegovelik
А вы, автор, подлежите мобилизации?
Подлежу добровольной
begovelik• 14 января в 10:43
Ответ дляНіка Найз
Подлежу добровольной
Отец 3х детей?
sky-labs• 14 января в 11:58
Ответ дляbegovelik
Отец 3х детей?
Нет, ихМать
sky-labs• 14 января в 12:00
А что пишут про пропускную способность учебок?

+- тыс. в месяц

Dumky• 14 января в 12:20
Сину 17. Бентежно.
Розумію, що доки буде війна- буде мобілізація. Це ж взаємно залежність. І поглинуті території вже у війні будуть під стягом триколору. І не відомо, що чекає всесвіт взагалі.
В дідів кукуха не на місці( але… хто при владі- відображення народу. Який народ- такий обранець.
begovelik• 14 января в 13:09
Ответ дляsky-labs
Нет, ихМать
Так он мальчик. Или у него Нобелевская премия?
sky-labs• 14 января в 13:20
Ответ дляbegovelik
Понька - понь?
Как по-мне то ее передают по смене кому попало...
Потому что как-то ОНА жалелась под аноним на мать, но видимо ее в параллельной теме прибанили и пока она это не заметила успела накоммитить без анонима...
А как писала! Чуть на слезу не пробило... така травма детства...