Настасья Пицун• 14 января в 10:39
ФОП 2 група - чи можна додати КВЕД на доставку?
Маю інтернет-магазин і КВЕДи
47.91 Роздрiбна торгiвля, що здiйснюється фiрмами поштового замовлення або через мережу Iнтернет
63.99 Надання iнших iнформацiйних послуг, н.в.i.у.
46.90 Неспецiалiзована оптова торгiвля
82.92 Пакування
Підкажіть, будь ласка, чи можна додати якийсь КВЕД на доставку, щоб спати спокійно? Бо сьогодні клієнтка вирішила написати в призначенні "оплата за товар і за доставку", хоча я просила писати просто "оплата за товар"(( І щоб він не суперечив ФОП 2 групі на спрощеній системі, бо знайшла "53.20 Інша поштова та кур´єська діяльність", але пишуть, що він заборонений
46.90 Неспецiалiзована оптова торгiвля
82.92 Пакування
Юлия Крамарева• 14 января в 10:58
КВЕД 47.91 вже сам по собі передбачає доставку.
Ось таке знайшла:
’Так, 47.91 – це основний КВЕД Інтернет-магазину. Офіційний класифікатор видів економічної діяльності визначає КВЕД 47.91 як роздрібну торгівлю, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет. У фокусі роботи Інтернет-магазинів, КВЕД 47.91 також включає діяльність з роздрібної торгівлі, коли покупець здійснює свій вибір, ґрунтуючись на рекламних оголошеннях, каталогах, інформації веб-сайтів чи будь-якій іншій рекламній продукції, та здійснює замовлення через мережу Інтернет (зазвичай використовуючи спеціальні засоби, розміщені на веб-сайті). В додаток до цього, КВЕД 47.91 передбачає, що товар, який купується через Інтернет-магазин, може бути завантажений з Інтернет-сайту (наприклад, текст книги в електронному форматі) або доставлений клієнту.’
Ось таке знайшла:
Настасья Пицун
• 14 января в 11:05
Ответ дляЮлия Крамарева
Ось таке знайшла:
дякую! То добре, якщо так, бо переживаю, що податкова може придертися до слова ’доставка’...
Юлия Крамарева• 14 января в 11:07
Ответ дляНастасья Пицун
Податкова якщо схоче то придереться до будь-чого.Але покупцям надалі кажіть що писати в призначенні платежу,щоб вам було спокійніше.
Ms. Любмая жена• 14 января в 11:32
якщо це всі кведи, що у вас є, то вам ще необхідно додати кведи товарів, які продаєте
53.20 має по ідеї бути. ’Інша поштова та кур´єрська діяльність’. Для спрощенки він частково заборонений у частині ’поштова’. Наприклад, Харківська ДПІ у витязі вказує це обмеження. Дехто коригує назву КВЕДу при додаванні.
У видатковій накладній у вас має біти 2 ряжки:
товар
доставка
товар
доставка
Настасья Пицун
• 14 января в 23:00
Ответ дляЮлия Крамарева
все розказую і скрін присилаю, і qr-код, щоб всі рядки були автоматом заповнені, але ж хто то всьо читає. Добре, що хоч банку все одно, як моє прізвище пишуть, а то б ще гроші зависали
Настасья Пицун
• 14 января в 23:02
Ответ дляMs. Любмая жена
дякую, пізніше буду пробувати додати, бо зараз дія не дає
Настасья Пицун
• 14 января в 23:03
Ответ дляСова_Ли
товар
доставка
товар
доставка
а як його можна скоригувати? Зараз не можу скрін зробити, бо не дає внести зміни до ФОП через Дію, але пам´ятаю, що намагалась додати саме його і мені вискочило попередження, що не можна