Голова колгоспу• 17 января 2025
Питання про заборгованість по податках
Хто в курсі, хелп
Зайшла в кабінет, а там така заборгованість. Копіюю IBAN, а в приваті його не знаходить. Що далі?
Пусин Кукин• 17 января 2025
Якщо ви вводите тільки ті цифри, що на цій картинці, то це не повний Iban.
Голова колгоспу
• 17 января 2025
Ответ дляПусин Кукин
А де повний брати?
Пусин Кукин• 17 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
А де повний брати?
Подивіться, може у вас стовпчик не весь відображається в таблиці.
Скользкая• 17 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
А де повний брати?
подивіться, в самому податку, останній стовпчик- реквізити
Голова колгоспу
• 17 января 2025
Ответ дляСкользкая
Дякую вам!
Мені дійшло, що можна прям через кабінет платника оплатити)) Не пройшло й трьох годин
Скользкая• 17 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Дякую вам!
Можна, але я сплачую з Приватбанку сама. Ви не тей рахунок мабуть набирали.