Ніка Найз• 14 января в 12:34

Веслувальниця Жалінська з Нацгвардії України втекла до російських окупантів

Українська веслувальниця Лариса Жалінська, що служила в Національній гвардії України, виїхала на окуповану РФ територію. Для цього скористалася відпусткою з правом виїзду за кордон та другим закордонним паспортом, про який не сповістила військову частину.

Детальніше про те, як вона виїхала з України, Жалінська розповіла в інтерв´ю російським пропагандистам.

В інтерв´ю вона розповідає, як вирішила поїхати "на історичну батьківщину" - до міста Приморськ Запорізької області (зараз тимчасово окуповане російськими загарбниками).

За її словами, вона спочатку вирішила накопичувати гроші "на втечу". Навесні вона як військовослужбовиця отримала право на відпустку з виїздом за кордон. Саме так їй вдалося виїхати з України.

Розповіла, що для того, щоб "підстрахуватися", вона використала другий закордонний паспорт, про який не повідомила військову частину:

"Саме за цим паспортом я згодом перетнула кордон. Раніше за допомогою Telegram-каналів і друзів з росії я знайшла перевізників, які вивозять зі Львова до Польщі і там допомагають через спеціальні чати знайти перевізників, які вже перетинають польсько-білоруський кордон. Також за допомогою друзів з росії було куплено квиток на літак Мінськ-москва".

Нагадаємо, що Лариса Жалінська отримала звання майстра спорту України міжнародного класу з академічного веслування у 2021 році. У 2023-му вона виборола п´ять медалей Кубка України.
Танюша• 14 января в 12:42
Те що вона виїхала то таке
Скажіть, вона доїхала додому?
автор Ніка Найз • 14 января в 12:43
Ответ дляТанюша
Те що вона виїхала то таке
Скажіть, вона доїхала додому?
Да
Танюша• 14 января в 12:44
Ответ дляНіка Найз
Да
Цікаво, як вона співбесіду пройшла
автор Ніка Найз • 14 января в 12:45
Ответ дляТанюша
Цікаво, як вона співбесіду пройшла
денег отвалила
marydgayne• 14 января в 12:46
Ответ дляНіка Найз
денег отвалила
кому? в Шереметьево??
я скорее предположу ,что она там будет засланным казачком, чем что это все правда.
Танюша• 14 января в 12:46
Ответ дляНіка Найз
денег отвалила
Ага, щас. В Шереметьєво гроші не працюють.
автор Ніка Найз • 14 января в 12:46
Ответ дляТанюша
про это не пишут в сми
Танюша• 14 января в 12:47
Ответ дляmarydgayne
кому? в Шереметьево??
Ми не знаємо її мотивацію повернутись додому.
Але вже побачила в новинах що вона дала інтерв´ю в Росії.
Але я не вірю що просто так на окуповану територію пропустили бувшу військовослужбовицю
marydgayne• 14 января в 12:48
Ответ дляТанюша
Я тоже не верю. мутная история.
автор Ніка Найз • 14 января в 12:49
Ответ дляТанюша
Она просто сбежала а дала денег русским чекистам на границе!
Мандарина• 14 января в 12:49
Ответ дляТанюша
Как маленькие здесь) предложила интересную информацию, которой владеет и все
wer-inn• 14 января в 12:50
Ответ дляТанюша
Прекрасная картинка для сми и прпаганды, укр военные, спортсмены, медийные личности переезжают в россию. Там не она платила, а думаю ей хорошие условия создадут
ALENAelka• 14 января в 12:50
Ответ дляmarydgayne
кому? в Шереметьево??
или была тут
Басина• 14 января в 12:50
Ответ дляТанюша
Швидше за все, вона тут працювала на рф. І зараз її просто витягли за домовленістю.
Танюша• 14 января в 12:50
Ответ дляНіка Найз
Скажіть що ви просто жартуєте, сарказм. Ну щось таке
Everdream• 14 января в 12:50
Ответ дляALENAelka
или была тут
больше всего что тут была
автор Ніка Найз • 14 января в 12:51
Ответ дляБасина
Вот в это скорее поверю!
автор Ніка Найз • 14 января в 12:51
Ответ дляТанюша
Нет
Танюша• 14 января в 12:51
Ответ дляМандарина
Ну тоді б в новинах написали, що бла бла бла - пішла на співпрацю.
Але якщо ідуть на співпрацю - інтерв´ю не дають
Танюша• 14 января в 12:52
Ответ дляwer-inn
Проблема в тому що вона не просто спортсменка, військовослужбовиця.
Танюша• 14 января в 12:53
Ответ дляБасина
Знову ж таки. Працювала і працювала, витягли і витягли.
Інтерв´ю з якою ціллю?
marydgayne• 14 января в 12:53
Ответ дляНіка Найз
деньги там не рулят
marydgayne• 14 января в 12:54
Ответ дляБасина
похоже на правду
zajka12• 14 января в 12:55
Ответ дляТанюша
Скоріш за все завербована.
Танюша• 14 января в 12:55
Ответ дляНіка Найз
Нет
Ок. За досвідом рідних і знайомих проживаючих на окупованих територій поки зїздиш з Голої Пристані до Ростова тебе чекає 2-3 фільтрації.
Звичайні колхозники заходячи на фільтрацію не знають чи вийдуть.
Про вас вони взнають все, вплоть до того що ким ти сиділа за одною партою в 3 класі.
Там гроші не працюють
Everdream• 14 января в 12:56
Ответ дляТанюша
Інтерв´ю з якою ціллю?
Щоб показати про’оби наших спецслужб
marydgayne• 14 января в 12:56
Ответ дляТанюша
Інтерв´ю з якою ціллю?
с целью пропаганды. скорее всего интервью - это ее условие пропуска домой. Иначе бы ее никто не пустил, а еще бы и посадили
marydgayne• 14 января в 12:56
Ответ дляТанюша
Там гроші не працюють
так и есть
Танюша• 14 января в 12:58
Ответ дляEverdream
Щоб показати про’оби наших спецслужб
Тоді чому в наших новинах так ’ м´яко’ описують її ситуацію.
По суті все що їй зараз пред´являють виїзд на окуповану територію.
Поки ні про яку співпрацю чи перехід на іншу сторону наші смі не писали
Мандарина• 14 января в 13:01
Ответ дляНіка Найз
Так это не работает. Кто был лично в Шереметьево, понимает это.