У 2014 Кличко призначив Брагінського на посаду.
Десять років той очолював метрополітен:
нуль нових станцій метро , занепад раніше побудованих, але зростання добробуту сім´ї Брагінського - декілька дорогих квартир, земля під Києвом тощо.
Зараз втік за кордон
Питання: чи міг Кличко 10 років нічого не знати про злочинну діяльність Брагінського, аж поки не провели розслідування?
Десять років той очолював метрополітен:
Зараз втік за кордон
Результат:
вже голосів:
11 (78.57%)
Не міг, але дружбана не здав!
2 (14.29%)
Віталіку його підсунули
1 (7.14%)
Міг, він же боксер
0 (0%)
Міг, він не їздить на метро
SantaMonika• 16 января 2025
Ви прикалуєтесь? Клічко сам не вирішує, кого назначати, кого звільняти
Він бренд, за якого проголосували
Інше- по вказівках
Він бренд, за якого проголосували
Інше- по вказівках
Ответ дляSantaMonika
Він бренд, за якого проголосували
Інше- по вказівках
Він бренд, за якого проголосували
Інше- по вказівках
А хто йому наказав в 2014 році призначити саме Брагінського?
SantaMonika• 16 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви знову прикалуєтесь
Він же був директором нафтогазвидобування, укрпромграніту. Це людина олігархів, призвіща їх знайдете рейтингу
Ответ дляSantaMonika
Ви знову прикалуєтесь
А ви не хочете написати, будь ласка, ці імена?
Олігархи у нас на 2014 це люди Януковича, це Ахметов, Порошенко, Коломойський, Бойко,
А хто саме з них підсунув Брагінського я не в курсі
Кількість учасників опитування показала, що Віталя - наш бубочка
Чому Кличко не задумується, що якщо регулярно призначені ним посадовці попадають в списки крадіїв, то може не варто робити вигляд , що сам ні при чому?
Риторичне ..