Пампушечка• 14 января 2025

Чому всі обколоті думають що цього не видно?

Та видно і губи, і бороду, і скули , і лоб. Навіть хто коле препарати для зволоження, то помітно , бо вони притягують воду і обличчя виглядає набрякшим
Умничка-помощничка• 14 января 2025
Не все те що вколото набрякає
Играю у края• 14 января 2025
Пусть думают,здесь обычно пишут,что мы голодранцы и денег нет на эту красоту😁
Умничка-помощничка• 14 января 2025
І хто сказав що уколи роблять щоб їх не помітили.
Тобто я вколола 3 мл, наростила вії, нататкювалп брови щоб всі не помітили?
вкрации• 14 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Не все те що вколото набрякає
Але все жахливо виглядає. Мукли....
автор Пампушечка • 14 января 2025
Подивилась інтерв´ю однієї косметологши. Вона запросила в спеціалісти якогось чоловіка і 150 раз запитала чи бачать чоловіки що у жінки наколоті губи. А сама сидить з губами на півморди і скулами гострими. А спеціаліст ’щиро’ розказує що якісно зроблене не видно
Їжак в панчохах• 14 января 2025
А чего вы за других переживаете ? Вам же лучше будите красоткой естественной
автор Пампушечка • 14 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Не все те що вколото набрякає
Я цього і не писала
Умничка-помощничка• 14 января 2025
Ответ дляПампушечка
Я цього і не писала
А ’ всі обколоті’ це про кого?
автор Пампушечка • 14 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
А ’ всі обколоті’ це про кого?
Всі обколоті це всі обколоті
Бачу_майбутнє• 14 января 2025
Вже вкотре цю маячню тут читаю. Звісно, філери, збільшені губи видно. Ботокс в лоб, міжбрівʼя, очі - ні взагалі
Володарка мрій• 14 января 2025
Ответ дляПампушечка
Всі обколоті це всі обколоті
Наркомани?
Ластоноша• 14 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Недавно смотрела интервью с известным косметологом киевским, он сказал что качественная работа не заметна
автор Пампушечка • 14 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Наркомани?
Апельсини
Лунтик-паунтик• 14 января 2025
У них неадекватне сприйняття себе. Вони ж не зря пішли колотись. Уже щось з кукухою не так, крім тих для кого це потрібно в публічній професії
вкрации• 14 января 2025
Ответ дляЛастоноша
Ну а що ж йому ще говорити?
Гірчинка• 14 января 2025
Так и смысл в том,чтоб было видно. Лицо состоятельной женщины. А не какой то нищебродки.
Умничка-помощничка• 14 января 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Погоджуюсь! Те ж саме можу сказати про тих хто користується макіяжем. Вони не сприймають себе як створила їх природа, а намагаються намалювати нереальну картинку
Плекаю думи• 14 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Наркомани?
І прастітуткі))
Володарка мрій• 14 января 2025
Ответ дляПампушечка
Апельсини
Апельсинші
Умничка-помощничка• 14 января 2025
Ответ дляГірчинка
Понятно іде дівчина з 3-4 мл. Пацанч к з сто чи барвиста - це не мій рівень
Дайте подумать• 14 января 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Видно, специфический блеск, мимика.
Сегодня не целуюсь• 14 января 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Да конечно 😂 видно ещё как
Тут надолго• 14 января 2025
Мой Радиесс не видно, он не притягивает воду, не торчит, не мигает лампочками
Лунтик-паунтик• 14 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Тут нам щас прнаставлють. Але алкоголік не визнає що він алкоголік.
Дайте подумать• 14 января 2025
Это как нюдовый гель лак
Видно, но часто очень красиво, красивей чем натуральные.
Кукусик• 14 января 2025
Ответ дляГірчинка
це як в стародавніх турків чи персів. чим товстіша жінка, тим заможнішій її чоловік.
ЯблокоРаздора• 14 января 2025
Ответ дляПампушечка
Ефросинина, Полякова, Кароль... все для своего возраста выглядят офигеннно. До вас со своими уколами им безусловно далеко
Голена блондинка• 14 января 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А ещё обколотость показывает на лицо все интеллектуальное развитие.
Сразу понятно, будИте вы интересным собеседником или лучше даже не начинать разговор с такой носительницой ума и разума
Дайте подумать• 14 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Ну вы сравнили конечно. Кароль переборщила, Полякова средне обколотая, а Ефросинина делала пластику, но из них выглядит самой «натуральной»
ЯблокоРаздора• 14 января 2025
Ответ дляДайте подумать
Они все офигенно выглядят