Пампушечка• 14 января в 15:06
Чому всі обколоті думають що цього не видно?
Та видно і губи, і бороду, і скули , і лоб. Навіть хто коле препарати для зволоження, то помітно , бо вони притягують воду і обличчя виглядає набрякшим

Пампушечка
• 14 января в 15:23
Ответ дляЯблокоРаздора
Ефросинина, Полякова, Кароль... все для своего возраста выглядят офигеннно. До вас со своими уколами им безусловно далеко
Гарно, да. Але там у всіх їх ше купа пластики. І тема не про гарно чи не гарно, а про видно не видно і чому обколоті думають що по ним не видно
Мстящий за Зайца• 14 января в 15:23
Автор, у меня челюсть по мужскому типу и от природы пухлые губы. У моего косметолога периодически просят сделать скулы/ губы ´как сделали этой девушке’ . Тоже думают, как и вы , автор, что накололи.

ЯблокоРаздора• 14 января в 15:24
Ответ дляПампушечка
Я не вижу. Только неухоженных вижу.
Вредняжка• 14 января в 15:24
Бачите ви тільки у тих, у кого видно) а у тих, у кого не видно, не бачите. Ось і все.

спальное место• 14 января в 15:25
Зазвичай це таки помітно,бо обличчя втрачає натуральність,міміка видає,блиск (дивлячись які процедури звичайно).і ще-якось філери наприклад,додають віку.так,ти з одного боку доглянутий,а з іншого-ну таке….
Але дуже навʼязали нашим жінкам,що вони гарні лише з губенями,скулами,ботоксними лобами.
На жаль….а кожна жінка все рівно гарна від природи.я не проти всіх процедур,але коли втрачається баланс на обличчі,то вже сумно.

Мстящий за Зайца• 14 января в 15:26
Ответ дляВредняжка
А те, кто с отёками, вопле могли ничего не колоть,а отекать по другим причинам

Наполеон Бонапарт• 14 января в 15:30
Где вы видите всех обколотых? Я наоборот, вижу таких замученных жизнью, как в вечном декрете, в одном худи и кросах и зимой и летом(
Лучше бы кололись и били татухи вместо бровей и губ

Хитрушка-чекушка• 14 января в 15:31
Ответ дляБачу_майбутнє
Вже вкотре цю маячню тут читаю. Звісно, філери, збільшені губи видно. Ботокс в лоб, міжбрівʼя, очі - ні взагалі
Видно, по мимике, например
Это те, кто делают, думают,что не видно

Їжак в панчохах• 14 января в 15:36
Ответ дляГолена блондинка
А ещё обколотость показывает на лицо все интеллектуальное развитие.
Сразу понятно, будИте вы интересным собеседником или лучше даже не начинать разговор с такой носительницой ума и разума

примите таблетки вам они необходимы

спальное место• 14 января в 15:37
Ответ дляЯблокоРаздора
А мені вони всі страшні стали,втратили індивідуальність геть.кароль-оземпікове обличчя і вже фігура підлітка,єфросиніна-та перекроєна повністю,у неї не інʼєкції ,там пластика.полякова-щось середнє.
Так,вони ухожені,але все рівно обличчя ну не гарні
Моя думка)
КаРаКаТиЦа• 14 января в 15:38
Ответ дляУмничка-помощничка
Не все те що вколото набрякає
не всі набряки це вколото...
Я на хвилинку• 14 января в 15:44
Ответ дляУмничка-помощничка
І хто сказав що уколи роблять щоб їх не помітили.
Тобто я вколола 3 мл, наростила вії, нататкювалп брови щоб всі не помітили?
Ви Іра з Укрпошти?
Гірчинка• 14 января в 15:44
Ответ дляКукусик
це як в стародавніх турків чи персів. чим товстіша жінка, тим заможнішій її чоловік.
Либо выше ценник на профессиональные услуги
Фоточки нема• 14 января в 15:46
Ответ дляЛастоноша
Недавно смотрела интервью с известным косметологом киевским, он сказал что качественная работа не заметна
да - у меня губы не понятно - убираю ассиметрию не выхожу за контуры и не делаю комки
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 января в 15:51
потому что тупые- не хотят изучать анатомию и физиологию кожи
Аноним НаВсеГда• 14 января в 16:06
Ответ дляПампушечка
Всі обколоті це всі обколоті
Чому всі необколоті думають що вони гарніші за обколотих?
ЗабежАЛОЧКА• 14 января в 16:15
Всегда смешно такое читать. Сразу видно, что вы, автор, очень далеки от этого всего, но зато имеете какое-то мнение на этот счёт
Инъекции настолько разные по действию, что вообще нельзя говорить о каких-то ’обколотых’. И даже те же дермальные филлеры , которые вы скорее всего имеете ввиду, будут абсолютно по разному выглядеть при 1 мл и при 5 мл например . 1мл не заметит даже мать родная и другой косметолог

Чумачечая_• 14 января в 16:33
Ответ дляУмничка-помощничка
Понятно іде дівчина з 3-4 мл. Пацанч к з сто чи барвиста - це не мій рівень
А що не так з баристою?я працюю і виглядаю доглянуто ,раз у півроку роблю біоревіталізацію