Не пью, не курю• 14 января 2025

Петух, что приготовить?

Что приготовить с него, кроме холодца?
Фокус-Покус• 14 января 2025
Росіл ( бульон)
Цвірінь• 14 января 2025
Кокован
Бува і таке• 14 января 2025
хай полежить до холодцю, замахаєтесь його варити
Аноним с кешбеком• 14 января 2025
Все что можно приготовить из вареной курятины. Если это не бройлер,то только варить.
Силиконочка• 14 января 2025
что что ? борщ можно - пол дня петуха варить потом пол дня борщ
Швидкоруч• 14 января 2025
Вдома зараз бульйон з петуха. Після новорічних свят це бальзам для шлунку) Ніжний, з додаванням вареного посіченого яйця та відвареної мілкої вермішелі та зелені. Зварилив неділю великий казан, насолоджуємося.
marishka1001• 14 января 2025
В мультиварке-скороварке сначала обжарить порезанное предварительно на куски с овощами,потом добавить воды чтобы почти покрывала мясо и на тушение полтора часа👍 Очень вкусно. Мясо отходит прям от костей
Синиця у спідниці• 14 января 2025
півень може бути молодий, а може бути кількарічний. і так, від цього залежить смак і швидкість приготування м’яса.
Якщо це півень, який з літа виріс - то ще не все втрачено і м’ясо може швидко приготуватися. І це може бути як бульон, так і будь яка страва з тушкованої курятини.
ну а як вже старий дуже - то тільки холодець і не менше 6 годин.