Чи сухим лавашем, нагадайте.
Тут колись смачне щось радили з нього
klaraneill• 14 января в 23:06
можно сделать рулетики. бекон, лаваш и тостерный сыр, сыр внутри. скрутить рулетик, нанизать на шпажки и в аэрогриль или духовку
Елена - 79• 14 января в 23:07
Можна запіканку
лаваш рваними шматками, сир твердий, творог, яйце, сметана або кефір.
Ответ дляEvga32
Рву на кусочки і з яйцем та помідором протушую, зверху сиром. Дуже смачно.
О! Це те що я шукала
Ответ дляLove_Love_Love_
Так
В мене буває що вже підсихає в холодильнику якщо не добре був закритий ! Ніколи не викидали його ,тому що є супер рецепт) Треба його порвати як можна дрібніше, потерти на нього сир твердий або порізати дрібно ,добавити в нього яйце і це все перемішати і викласти на сковорідку трохи змащену і без кришки смажити хв може 2 ,перевернути цей коржик і іншу сторону підсмажити) Це супер смачно ) Якщо любите можна додавати і кріп і ковбасу молочну і м´ясо але мені більш смакує такий варіант ) типу хачапурі для лінивих) Тож смачного і вам)
Perfect look• 14 января в 23:20
Ответ дляklaraneill
Как скрутить рулетик из сухого лаваша ?
Он же рассыпается.
Здесь чипсы советовали, поломать на кусочки,,добавить соль, паприку и оливковое масло и минут на 5 в духовку, так оно жесткое как деревяшка
Он же рассыпается.
klaraneill• 14 января в 23:22
Ответ дляPerfect look
Как скрутить рулетик из сухого лаваша ?
Он же рассыпается.
изначально же лаваш не ломкий, когда свежий.
Perfect look• 14 января в 23:23
Ответ дляklaraneill
Так у автора вопрос про остатки лаваша и уже сухой
Ответ дляPerfect look
Как скрутить рулетик из сухого лаваша ?
Он же рассыпается.
Лаваш дуже різний буває, круглий Кулінічі буде хрусткий
Ответ дляBorySovA
Сегодня приготовила по вашему рецепту) только молоко добавила, чтоб лаваш подсохший намок