ТочноБудет• 14 января 2025
Зубы. Тут только удалять?
Фото из интернета.
Остался только корень зуба.
Над десной похожее, как на фото, зуб обломался до корня.
Тут только удаление?
Остался только корень зуба.
Тут только удаление?
НаБалКоніХодять• 14 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
На какое-то время - да. Для протезирования культевой вкладкой корень должен выступать на 1.5 - 2 мм, тогда это будет надежно.
У мене три зуба поруч були нижче рівня ясен. 5,6,7 (8 видалено дуже давно).
Зробили опускання ясен і три коронки. Це було 7 років тому. Стоять. Чому б їм не стояти?
Ответ дляНаБалКоніХодять
1. это зависит от длины корня. 2. На фото автора - передние зубы. Если с десной что-то сделать - вид будет очень некрасивый.
Штора с кисточкой• 14 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Вы сейчас в Киеве работаете?
НаБалКоніХодять• 14 января 2025
Ответ дляМааарковная
Спасибо огромное.В каком районе Киева в клинике делали?Как мне спросить єтот вид протезирования?Нашла,на Троещине.
На Троєщині у поліклініці на Закревського, 81/1 мені коронки ставив лікар Бишенко Володимир Васильович. Він на 5 поверсі приймає (більшість ортопедів там на 1 поверсі).
Він сам ясна опускав, це не всі лікарі вміють.
Але він немолодий і дещо специфічний.
НаБалКоніХодять• 14 января 2025
Ответ дляМааарковная
Можно еще один вопрос?
У вас был целый корень в зубе или его уже не было?
Просто у меня корень сгнил ,я не знаю,поставят ли такой штифт.
Якщо з коренем проблеми, то вже під штифт чи коронку такий зуб не піде, наскільки я знаю. То вже видалення.
Корені мають бути всі цілі. За потреби їх перепломбовують.
НаБалКоніХодять• 14 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Автор пише, що фото з інтернету. Не факт, що у неї теж 2-ка
Хоча, може, дійсно вона максимально схожі фото знайшла.
Мааарковная• 14 января 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Але він немолодий і дещо специфічний.
Дякую,але в мене нема корнів,треба тільки імплант ставить.
Мааарковная• 14 января 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так,тільки імплант.
НаБалКоніХодять• 14 января 2025
Ответ дляМааарковная
Без коренів так, лише імплант.
Бо спилювати сусідні зуби, ставити мости, коли є більш нові і ефективні технології, не варто.
Мааарковная• 14 января 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Без коренів так, лише імплант.
Так,але ж ціна імплантів з коронкою недешево.А мені потрібно аж 6 ставить
ТочноБудет
• 14 января 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ні, у мене зуб закритий щокою.
НаБалКоніХодять• 14 января 2025
Ответ дляМааарковная
6 зубів відсутні? Це буде дорого.
Шукайте непафосну клініку.
Навіть на пломби ціни по місту різняться більше, ніж втричі.
Впевнена, що з імплантами теж так.
Шукайте непафосну клініку.
Впевнена, що з імплантами теж так.