А хто проти, згадайте, що ви просто громадяни, платники податків, не більше.
І що ви там розумієте?
Сидите тут на своїх диванах))
Зеленський знає, що робить.
І Сирський знає.
А ви ні.
Нашо ті літаки? Піхота важливіша
І що ви там розумієте?
Сидите тут на своїх диванах))
Зеленський знає, що робить.
І Сирський знає.
А ви ні.
Нашо ті літаки? Піхота важливіша
Ответ дляЕлена1265
В основном, ждут каких-то офигенных побед те, кто лежит на диване и с этого дивана кричит, чтоб все мужики шли воевать. А остальные уже ничего не ждут
Особенно те, кто сидит как зритель дома, держа при себе мужа и считают, что лучше всех разбираются в политике и войне.
Веселит ещё кто цитирует здесь своего диванного вояку, как надо воевать, сбивать шахеды и вести переговоры
А що смішного? всі військові пишуть, що без піхоти ніяк! Мабуть ви, авторко, точто знаєте, де можно наразі взяти піхоту, якщо мобілізація забуксувала і ніхто не хоче взагалі йти воювати, а тим паче до піхоти. Це не значить, що я вважаю такі переведення правильним рішенням, але хз, як правильно, а от ви мабуть знаєте - раз цілу тему тут не полінувались створити. Ну то поділіться думками, раптом до вас дослухаються.