БезникаЯ• 14 января 2025
Грижа пупка в дитини?
Доброго вечора. Син 5 років має пупок як на фото. Чи це є грижа пупка? І що з цим потрібно робити?
НашлаПерепискуМужа• 14 января 2025
это либо так завязали или таки грыжа - хирург или узист скажут - у мужа был такой пуп - 50 лет - грыжа - удалили - пуп норм
БезникаЯ
• 14 января 2025
Ответ дляПозитивна
Грижа, що хірург ніколи не оглядав?
Оглядав хіпург і не раз, і сімейний лікар багато разів дивилася , проте ніхто ніколи на це не звертав уваги. Я раніше думала , що просто так зробили пупчик при народженні, а тепер хвилююся , щоб щось не упустити . Можливо просто не на тих лікарів попадала
Позитивна• 17 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Може не казали бо до 5 років чекають - може закритися