А поговорить?• 15 января 2025
Найкращі і найсмачніші страви і продукти багаті на білок?
А поговорить?
• 15 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
Жареная картошка,котлета и маринованая цибуля
Картопля - це крохмаль і вуглеводи!
Воздух в банке• 15 января 2025
Тофу, водоросли, мисо паста, снежный гриб, соевый соус. Все смешать, можно с кальмаром из первого коммента. Рисовую бумагу выложить на яицницу-болтунью, сверху начинку, свернуть рулетом и чуть обжарить, или наоборот выложить омлет и начинку на бумагу и свернуть.
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 января 2025
Ответ дляА поговорить?
Картопля - це крохмаль і вуглеводи!
То вам такий сорт картоплі попадався
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Ой
Элька-Карамелька• 15 января 2025
Больше в два раза белка в пармезане и красной икре, чем в кальмарах.
Вообще, по содержанию белка лидирует соя, но я терпеть ее не могу, лишь соус нравится. И из рыбы наиболее высокое содержание белка именно в тунце, а не в дорадо или в др. видах морской рыбы.
Я кальмарам предпочитаю каракатицу, она гораздо вкуснее и нежнее их.
Непереможна• 15 января 2025
Я підсіла на сирки Злагода дитячі з Ашану
170 калорій на 100г, 10 білків і 5 жирів всього
І печиво сирна спокуса, теж багато білків мало жирів і невелика калорійність
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
Норму білку майже всю цими продуктами добираю
І ще тверді сири типу пармезану
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
І ще тверді сири типу пармезану
Ванна Тазиковна• 15 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
З пивом
Витамин В1, В2, В6, В12, РР (никотиновая кислота), D, биотин, фолиевая кислота. Полезнейшая штука
Каляка маляка• 15 января 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Це якщо воно живе, а не з пляшки чи банки жестянки
А поговорить?
• 16 января 2025
Ответ дляНепереможна
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
І ще тверді сири типу пармезану
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
І ще тверді сири типу пармезану
Спробуйте оцей сирок,смачнющий і не солодкий.Я на нього підсіла.Калорій в ньому небагато,цукру немає взагалі доданого.
Але є ще фруктові варіанти цього сирка.А я не люблю і не купляю їх,тільки такий.Є ще фіолетова упаковка безлактозний.
А поговорить?
• 16 января 2025
Ответ дляНепереможна
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
І ще тверді сири типу пармезану
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
І ще тверді сири типу пармезану
А це аналог Яготинського дитячого сиру з іншої фірми.Пармезан теж купляю періодично.Мені заходить він.Беру в Форі,або в Новусі.
А поговорить?
• 16 января 2025
Ответ дляНепереможна
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
І ще тверді сири типу пармезану
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
І ще тверді сири типу пармезану
Знайшла щойно ’Злагоду’.Але є невеличка відмінність.Ці сирки,що я вам скинула це саме сир,і він взагалі без доданого цукру,і ’Яготинський’ і ’Агуня’.А це сирок.А в сирку глікемічний індекс вище,ніж в сирі.І там є доданий цукор.
А поговорить?
• 16 января 2025
Ответ дляНепереможна
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
І ще тверді сири типу пармезану
І сир Комо спорт протеїн
І молоко 0,5% жиру
І ще тверді сири типу пармезану
А взагалі правильно робите,що обрали ці продукти,якщо вони дійсно вам подобаються.А хто поставив вам фейспалм - той не дружить з голівкою трішки.
Непереможна• 16 января 2025
Ответ дляА поговорить?
Мені цей більше подобається
Тут білків більше і жирів менше і він наче дешевше в атб навіть
Непереможна• 16 января 2025
Ответ дляА поговорить?
Так, але я не уникаю цукру
Якщо організм хоче цукор для підняття інсуліну, то я краще зʼїм шматок шоколадки, ніж банан, яблуко і ще щось, бо потреба зараз саме в цукрі
Навчилась відчувати це
А ці сирки дійсно краще із солодкого, що я знайшла з цукром
Доречі ще дитяче печиво мілупа знайшла
Там білків більше ніж жирів, що для печива взагалі майже не реально знайти
Навчилась відчувати це
Доречі ще дитяче печиво мілупа знайшла
А поговорить?
• 16 января 2025
Ответ дляНепереможна
Так, але я не уникаю цукру
Навчилась відчувати це
Доречі ще дитяче печиво мілупа знайшла
Навчилась відчувати це
Доречі ще дитяче печиво мілупа знайшла
Дякую.У мого сина такі були.Спробуйте сирки Яготинські які я вам прислала,якщо будете,звісно мати бажання.Вони є і зі смаками ягід та фруктів.Це якщо будете мати бажання.
Непереможна• 16 января 2025
Ответ дляА поговорить?
Спробую обовʼязково!
В них не дуже привабливе пакування, тому здавалось, що вони не смачні
Але я спробую
А поговорить?
• 16 января 2025
Ответ дляНепереможна
Спробую обовʼязково!
Але я спробую
Чому?Привабливе.Спробуйте,якщо захочете.Мені подобаються.