Сегодня я не я• 15 января в 09:13

Виїзд чоловіка закордон

Які потрібні документи? Є довідка мсек, пенсійне , паспорт закордонний.
Чиї чоловіки виїжджали що ще потрібно показувати на кордоні?
Форс мажор• 15 января в 11:08
Ответ дляvisiоп
Пенсионное
И что? Если бы у автора мужчина был пенсионером по возрасту, вряд ли она задала бы такой вопрос
Форсия• 15 января в 11:12
Ответ дляФорс мажор
Ну почему, может пенсионеру тоже нужны какие-то отметки о снятии с учета и тд. Но вот летом не нужно было.
Невгамовна сила• 15 января в 11:41
Ответ дляЗ вишневого садка
А о чем оно должно говорить? Кроме того, что кто-то получил инвалидность
Может мать его получила 🤷🏻‍♀️
Ну там вообще написано чей пенсионный. Но да, инвалиду для выезда документы из ТЦК нужны.
Невгамовна сила• 15 января в 12:04
Ответ дляФрекенБок
Аристократы в прошлый раз рубились между собой каких-то 678 лет назад, во время Битвы при Креси (знаковое событие). Потом внезапно поумнели и делегировали эту почетную обязанность низшим сословиям.
Можно подумать одни аристократы воевали. Гибли обычные люди, а аристократы воевали, но гибли намного реже.
З вишневого садка• 15 января в 15:42
Ответ дляНевгамовна сила
Там просто написано, что он есть. Если мать с инвалидностью, тоже пенсионный нужен, просто мсэк не подходит
Услада• 15 января в 15:48
Ответ дляСегодня я не я
Що таке Вод?
Військово обліковий документ, той що є у чоловіка.
Весотехник• 15 января в 18:05
Ответ дляКондуктор трамвая
Сама по собі довідка мсек не є підставою для виїзду, вона говорить лише про посвідчення ступеню втрати працездатності (якого саме ступеню автор не вказує). Так само й пенсійне посвідчення - наприклад, є категорії працівників, які йдуть на пенсію в 45 років за умови достатнього стажу роботи. Але ці пенсіонери не мають ніякого права до виїзду.
Тобто, все, що вона перерахувала в своєму пості - досить розмиті формулювання.
Щоб відповісти їй конкретно - потрібна точна інформація. На що вона відповідає агресією. Ну що ж.... її право....
Якраз таки довідка мсек і є підставою для виїзду закордон інваліду.
Весотехник• 15 января в 18:11
Перший раз питали довідку МСЕК, перевіряли пенсійне і карту де приходять виплати. Перевіряли Оберіг, чи там все ок. Де хто хоче щоб була довідка з тцк про відстрочку і штрих код. Чоловіку як їхав перший раз і мав ці всі докуманти ( крім відстрочки і штрих коду) дали повістку, але через кордон пропустили.