ЖенаАйтишнеГа• 15 января в 09:51

Маршрутки на Білу Церкву

Дівчата, будь ласка підкажіть, звідки в Києві ходять маршрутки на Білу Церкву?
Зам. зав. Анонима• 15 января в 09:58
Від площі праворуч від Палацу Україна . Ось розклад, якщо не змінився.
Зам. зав. Анонима• 15 января в 10:00
Також можна з Теремків їхати , від зупинки , що навпроти Магелану . І від Либідської наче ідуть , трохи вперед пройти від Оушен плаза, над дорогою стоять.
Пишущаяся• 15 января в 10:01
Від Либідської.
автор ЖенаАйтишнеГа • 15 января в 10:02
А з вокзала Петлюри ходить? Бо я вже в 114 сіла (((