барабанщица• 15 января в 12:32
Стоит ли ехать в Польшу?
Стоит ли сейчас уезжать в Польшу?Есть ли какие-то выплаты сейчас вновь прибывшим?Мы харьклвчане,впо. Сил платить за аренду на зу уже нет ..Цены конские.к тому же те же тревоги,обстрелы есть и тут.Почему не уехали раньше?Муж был невыездной. И все таки надеялась вернуться домой.И есть ли какие-то перспективы для людей 35+в Польше?Знаю что цены там тоже немаленькие на аренду.Детей нет,есть кот) На счёт детей,тоже хочу,пора,но ситуация в стране останавливает.
бЭйбА• 15 января в 12:44
Для багатьох людей працює приказка «добре там, де нас немає»
На своєму місці завжди знаходяться мінуси. А інші, здається, живуть припеваючи
В чому тоді сумніви? Погуглили як податись на виплати. По чому орендувати житло. Порахували свої заощадження на переїзд - і вперед до кращого життя
Меня много• 15 января в 12:44
Ответ длябарабанщица
Я и не рассчитываю на выплаты
Ну маєте в Польщі друга, то він ж вам розповів які там ціни і можливості
ТрамвайGirl• 15 января в 12:44
Ответ длябарабанщица
Подруга получала выплаты по моему 22 и 23,уже отменили
Я была в Польше почти весь 22год на статусе УКР.
барабанщица
• 15 января в 12:45
Ответ дляBombastic
Вєздє це де? Ми живемо у хорошому новому будинку.
Львовская область,например
ТрамвайGirl• 15 января в 12:45
Ответ длябарабанщица
Отменили помощь тем,кто предоставлял украинцам жилье( в основном это были поляки)
барабанщица
• 15 января в 12:45
Ответ дляМеня много
Друг работает в айти компании. У него хорошо с финансами. У нас не очень,по сравнению с ним
Меня много• 15 января в 12:46
Ответ дляТа легко!
Не дешевше в Польщі. То якийсь бред написано.
По темі - оцінюйте власні сили , ніхто за вас рішення не прийме
Нехай жінка думає, що дешево.
Пліснявілий сир• 15 января в 12:47
Ответ дляДеловитая
Если будет работа там или онлайн то да
Но аренда около 3000 злотых может быть
ого, три тысячи? ни фига се
woman Warrior• 15 января в 12:47
Ответ длябарабанщица
вот просто для интереса, за что ей одной из всех платили.
Семенівни сусідка• 15 января в 12:48
Ответ длябарабанщица
Львовская область,например
Якщо ви маєте в запасі пару тисяч євро, то можна їхати в Польщу. Щоб було за що жити перший час, зняти житло оплатити залог за житло, купити поручителя без якого вам у 95% випадків житло ніхто не здасть
Ответ дляМеня много
Я в Україні але всі ж пишуть, що в Польщі дешево
Так дешевле все. Навіть косметологія вже така як у нас в Україні. Медицина нормальна і доступна. У мене страховка і по страховці хороший сервіс медичних послуг.
Але не в карман платиш як у нас, а реально.
Що може сказати, ресторани дорогі. Якщо хороший ресторан то ціни дорого.
Паливо як у нас по ціні, продукти дешевше.
Квартиру також можна знайти до 20 тисяч. ( звісно не Варшава і не Краків)
Але краще, спокійніше, доступніше.
За ким я буду?• 15 января в 12:48
Ответ длябарабанщица
Львовская область,например
И мы тут, в Трускавце. Почему Вы за 15 развалюху снимаете? Вы видели какая у нас квартира, всё новое, чистое.
Меня много• 15 января в 12:48
Ответ дляBombastic
Але краще, спокійніше, доступніше.
Ну бачите, а люди пишуть що дорого в Польщі.
барабанщица
• 15 января в 12:49
Ответ дляЗа ким я буду?
Вы наверное и без животных
За ким я буду?• 15 января в 12:49
Ответ длябарабанщица
Вы наверное и без животных
С котом и ребенком
Простоваля• 15 января в 12:50
Ответ длябарабанщица
15 тыс аренда. Я понимаю что в Польше дороже. Но там и войны нет
В моєму місті на ЗУ від 5 тис можна знайти норм житло, слава Богу обстрілів не було від початку, але і місто маленьке, з роботою важко. В Польщі точно нема що робити, які знайомі там були від початку повномасштабної то всі розїхались, хто до Німеччини, Дінії, Голандії, Чехії. В німеччині подруга дуже задоволена, але вона там вже два роки, мову вивчила, роботу знайшла. В Голандії важко треба працювати, але реально жити нормально.
А я с Рио-де-Житомира!• 15 января в 12:51
Ответ длябарабанщица
Мы за 15к имеем дом в котором ремонт 2000г. ,печка жуткая,мебель советская...и тут везде +-такое.
Де ви живете? Навіть на початку повномасштабного за таку ціну здавали гарні квартири. А зараз набагато дешевше. Моя співробітниця знімає за 8 дуже гарну квартиру в Чернівцях.
Огірок та Помідорчик• 15 января в 12:51
Ответ длябарабанщица
Я и не рассчитываю на выплаты
Если не рассчитываете, то почему спрашиваете о выплатах?
барабанщица
• 15 января в 12:51
Ответ дляBombastic
За 20000 можна знайти на околицях катовіце квартиру. І робота є завжди для двох здорових людей. Це так вам для роздумів пишу. Є роботи які пропонують житло.
Жилье хотелось бы изолированное,не общаги итп.
барабанщица
• 15 января в 12:53
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ой не рассказывайте. На початку повномаштабної во Львове были цены 1,5к в сутки за халупы. Мы еле тогда нашли временное жилье,и то в селе. Моя подруга так пожила и поехала домой под обстрелы
Червона рута• 15 января в 12:54
Ответ длябарабанщица
Как это не было выплат?были мне рассказывали что платили весь 22 год
на детей и сейчас платят, взрослым была единоразовая 300 зл
Чу Ча• 15 января в 12:54
Ответ дляМеня много
Життя дешево. Житло, продукти, медицина
Вы в Польше живёте? Я да. И могу сказать, что тут совсем не дешевле.
Семенівни сусідка• 15 января в 12:55
Ответ длябарабанщица
У Львові і до війни були такі ціни. Для чого пертися в курортне історичне місто і плакати що дорого? На заході десятки малих міст і містечок де житло можна зняти за адекватні гроші
палка-копалка• 15 января в 12:55
Ответ дляСеменівни сусідка
Отак не було. Платили полякам , які надали українцям на 120 днів безкоштовне житло і їжу.
Були, я з самого первого дня війни працювала перекладачем в центрі біженців,тому точно знаю що були , а також було ще багато допомоги їжею, технікою, одягом, побутовою хімією, але те що люди не завжди знали куди звертатися за допомогою то вже інше питання
Чу Ча• 15 января в 12:55
Ответ дляМеня много
Ці’всі’ теж не живуть в Польщі, тому і пишуть.